Офіційний вебсайт Криворізької міської ради та її виконавчого комітету

О. Вілкул: Продовжуємо велику роботу щодо забезпечення наших військових - крім закупівель всього необхідного, у Кривому Розі ми налагодили власне виробництво. Крім бронежилетів, взуття та форми зараз виготовляємо для наших воїнів спеціальну маскувальну амуніцію

Створено: 2023-02-17 09:04:37Оновлено: 2023-02-17 09:06:39

З перших днів війни у Кривому Розі, під керівництвом Ради оборони міста, налагоджена постійна робота із забезпечення військових частин, які воюють на Криворізькому напрямку, обмундируванням, спецтехнікою, автомобілями, медикаментами та іншим. По багатьом позиціям криворіжці розпочинали «з нуля» та налагодили власне виробництво з пошиття бронежилетів, тактичних кросівок, берців, форми (зимової та літньої), маскувальних халатів.

На сьогодні у цеху, що займається пошиттям амуніції для військовослужбовців, замовлень також дуже багато. Голова Ради оборони міста Олександр Вілкул провів робочу нараду на підприємстві щодо забезпечення військових. Він зазначив:

«На початку війни, коли у нас, фактично, не було жодного військового виробництва, нам довелось самим освоювати нові для себе напрямки. Так, ми навчилися виготовляти для хлопців бронежилети, «розгрузки», тактичні кросівки, костюми для снайперів, форму, берці, медичні сумки, ноші, а також спеціальну зимову маскувальну амуніцію. Всього, нашим військовим ми передали, з урахуванням і закупок, і власного пошиття, більше 10-ти тисяч бронежилетів, більше 7 тисяч комплектів форм та понад 24 тисячі одиниць іншого обмундирування, більше 10 тисяч касок. Кожен криворіжець робить свій внесок у наближення Перемоги! Так, ми відігнали ворога від нашого міста, але робота із забезпечення військовослужбовців не припиняється, адже орків треба викинути за межі нашої країни і ми допомагаємо у цьому, кожен на своєму фронті».

Обмундирування виготовляється чітко у відповідності до вимог військових. Для виготовлення застосовується спеціальна прорезинена тканина, шви на тканині робляться герметичними. Тому криворізьке обмундирування значно перевершує за якістю не тільки багато вітчизняних, а й закордонних аналогів.

Крім обмундирування для захисників, Радою оборони міста протягом 2022 року закуплено та направлено в частини майже 300 тепловізорів, більше 100 приладів нічного бачення і тепловізійних прицілів, 130 біноклів і далекомірів. Крім цього, для частин закупили та передали їм більше 1300 сучасних рацій і спеціального обладнання до них, близько 300 сучасних квадрокоптерів та комплексів БПЛА, понад 300 пікапів та позашляховиків, 50 мікроавтобусів, 70 повнопривідних вантажівок, 42 машини швидкої допомоги. Проведено понад 1000 ремонтів техніки. Також, придбано та передано частинам намети, ліжка, розкладачки, пауербанки, буржуйки, пральні машини, холодильне обладнання, 336 штук генераторів, понад 320 комп'ютерів, ноутбуків і планшетів та більше 40 телевізорів, понад 270 тис коробок медикаментів.

В цілому, на забезпечення військових частин Криворізького напрямку Радою оборони міста було спрямовано більше 1 млрд грн. Це - міський бюджет та приватні кошти.

17 лютого 2023

© 2009—2023, Виконком Криворізької міської ради