Офіційний вебсайт Криворізької міської ради та її виконавчого комітету
Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради Виконком Криворізької міської ради Офіційний веб-сайт виконкому Криворізької міської ради

Юрій Вілкул: Криворіжці, які постраждали під час трагічних подій 7 листопада, отримають матеріальну допомогу від міста

Створено: 2020-11-16 09:27:47Оновлено: 2020-11-16 09:29:51

За дорученням міського голови Юрія Вілкула сім’ї загиблих і постраждалих отримають матеріальну допомогу з міського бюджету. Сім’ям загиблих буде виділено по 20 тис грн, постраждалим - по 10 тис грн. 

«Ми глибоко співчуваємо рідним і близьким загиблих та постраждалих від рук  різника. Тяжко повірити, що таке сталося в нашому місті. Це страшно і недопустимо. Впевнений, що злочинець отримає справедливе і тяжке покарання. А ми, зі свого боку, не залишимо без підтримки родини постраждалих», -  підкреслив Юрій Вілкул.

Наразі, зібрані всі необхідні для цього документи і питання матеріальної допомоги виноситься на засідання міськвиконкому, що відбудеться 18 листопада.

Випадок, що стався у Металургійному районі 7 листопада, сколихнув усе місто. Від нападу з ножем на перехожих  постраждали десятеро людей, з яких двоє чоловіків отримали смертельні поранення. Серед постраждалих є і дитина. У зв’язку з трагічними подіями, мер Юрій Вілкул оголосив у Кривому Розі 9 листопада днем жалоби.

16 листопада 2020

© 2009—2021, Виконком Криворізької міської ради
Розробка сайту ФОП Патинко Ю.С.