Офіційний вебсайт Криворізької міської ради та її виконавчого комітету
Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради Виконком Криворізької міської ради Офіційний веб-сайт виконкому Криворізької міської ради

НАГАДУЄМО: Від 1 вересня 2021 виключно Картка криворіжця забезпечуватиме безоплатний проїзд для всіх містян, зокрема й пільговиків

Створено: 2021-07-21 15:49:05Оновлено: 2021-07-21 15:49:05

Містяни, які ще не оформили Картку, можуть зробити це в будь-який час в звичайному режимі 

У рамках проєкту мера Костянтина Павлова «Безоплатний проїзд» всі складові працюють – власники Карток криворіжців їздять безоплатно, роботу валідаторів (пристроїв для зчитування карток) контролюють, і в разі необхідності апарати міняють та ремонтують. Керівництвом міської влади забезпечено умови, щоб кожен містянин зміг отримати картку: працює 75 пунктів оформлення Картки криворіжця, в кожному районі їх по декілька. Вже більше 350-ти тисяч мешканців отримали Картки криворіжця.

Від 1 травня власники Карток криворіжців їздять у трамваях, тролейбусах та швидкісному трамваї безоплатно. При цьому Картка криворіжця багатофункціональна, тож корисна навіть для тих містян, які не користуються комунальним громадським транспортом. Незабаром усі переваги Картки власники зможуть мати в мобільному застосунку. 

Директор комунального підприємства «Центр електронних платежів» КМР (КП «ЦЕП») Євген Кривенко сказав: «Картка криворіжця - це електронний засіб, який забезпечує мешканцям міста, зареєстрованим в Кривому Розі, можливість безоплатно їздити у комунальному транспорті. Картка багатофункціональна, тож буде корисною для тих кривоніжці, які не користуються комунальним транспортом. Картка містить в собі низку електронних сервісів які покликані спрощувати життя криворіжці: додатки - освітянський, персоналізований, медичний та інші. Зараз триває перехідний період для пільговиків, коли вони можуть надавати кондукторові документ, що засвідчує пільги. А від 1 вересня 2021-го виключно Картка криворіжця забезпечуватиме безоплатний проїзд для всіх містян, зокрема й пільговиків». 

Ті мешканці Кривого Рогу, які з будь-яких причин ще не оформили Картку криворіжця, мають звернутися онлайн чи особисто з усіма необхідними документами до пункту оформлення та видачі «Картки криворіжця» (інформація на сайті: https://kpcep.dp.ua/ )

Євген Кривенко звернув особливу увагу, що вже створені зручні сервіси: контроль часу перебування дитини в школі та «зручний маршрут» - онлайн прокладання маршруту з урахуванням розкладу руху всього міського транспорту. Тривають роботи над забезпеченням можливості безготівкової оплати харчування школярів. А також над «віртуальною карткою», яка створить можливість безконтактної валідації проїзду мобільним телефоном. 

Керівник КП «ЦЕП» зазначив, що кількість поїздок за Карткою криворіжця не обмежена. Перше оформлення Картки БЕЗКОШТОВНЕ ДЛЯ ВСІХ. Якщо загубила Картку людина, яка має право на пільги, відновлення Картки — безкоштовне. Якщо загубив Картку не пільговик, відновлення Картки коштуватиме 100 гривень. 

Перелік документів для оформлення «Картки криворіжця»:

  • паспорт громадянина України із відміткою про реєстрацію у місті Кривий Ріг або посвідку на постійне проживання;
  • довідка про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків (ІНН код), додатково довідка, що підтверджує наявність пільг

Виготовляють «Картку криворіжця» максимально швидко. Як тільки картку виготовлено, Вам буде надіслано повідомлення, щодо можливості отримати. Наголошуємо, що для отримання картки особі, яка замовляла її онлайн, необхідно взяти оригінали документів для того щоб підтвердити реєстрацію в Кривому Розі.

Обслуговування однієї людини для оформлення анкети на виготовлення карти криворіжця займає приблизно 10 хвилин. Отримання картки займає 5-7 хвилин в залежності від кількості документів які необхідно копіювати для подальшої обробки персональних даних.

Зазначимо, що компенсація перевізникам із бюджету здійснюватиметься тільки за реальним фактом поїздок містян. У масштабах країни такий прозорий механізм контролю використання бюджетних коштів створений тільки в Кривому Розі. 

Експерт з економічних питань Михайло Кухар назвав рішення криворізької влади головною економічною новиною місяця в Україні, а можливо й року. 

 

21 липня 2021

© 2009—2021, Виконком Криворізької міської ради
Розробка сайту ФОП Патинко Ю.С.