Офіційний вебсайт Криворізької міської ради та її виконавчого комітету
Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради Виконком Криворізької міської ради Офіційний веб-сайт виконкому Криворізької міської ради

Стало відомо, які апарати встановлять у криворізьких школах у рамках програми Костянтина Павлова «Чиста вода – здорове майбутнє»

Створено: 2021-07-21 15:37:03Оновлено: 2021-07-21 15:37:03

Розроблений з урахуванням пропозицій батьків та керівників шкіл апарат роздачі чистої води схвалили до встановлення 

У рамках проекту міського голови Костянтина Павлова «Чиста вода - здорове майбутнє» у Криворізькій школі № 88 директорам і представникам батьківських комітетів презентували новий апарат роздачі води. Установка апаратів, які отримали високі оцінки адміністрацій шкіл та батьків, почнеться вже у вересні 2021

З ініціативи мера Кривого Рогу Костянтина Павлова у всіх школах міста впроваджується проект «Чиста вода - здорове майбутнє». Мета проекту - забезпечити вільний доступ дітей до очищеної питної води. Щоб школярі в будь-який час могли вгамувати спрагу і набрати води з собою в чисті ємності, які дадуть їм з собою батьки.

Очільниця департаменту освіти виконкому Криворізької міської ради Тетяна Кріпак сказала: «За ініціативою міського голови Костянтина Павлова ми проводимо роботу, щоб вивести воду в апарати, де діти зможуть безперешкодно набирати чисту воду у власний посуд. Фільтри доочистки води раніше вже були встановлені в усіх закладах освіти. Зараз презентували цю систему керівникам закладів освіти, батькам - представникам батьківських комітетів. Після презентації всі заповнили анкету, аби зафіксувати який з представлених апаратів обирають для встановлення в школі. За результатами анкетування будемо об’являти процедуру торгів і закуповувати. У кожну школу встановлюватимуть один або декілька апаратів, в залежності від кількості учнів».

Олена Михайлусь-Кучернога, представниця батьківського комітету школи №103 підтримала проект та поділилась своїм враженнями: «Мені апарат дуже сподобався, я думаю більшості батьків це теж сподобається, і дітям теж. Сама ідея і концепція - все прекрасно. Це все має бути доступне для дітей і більшість батьків мене підтримають. Вода смачна». 

Олена Юшкіна, виконуюча обов’язки директора школи №103 зазначила: «Саме ці апарати надають можливість, щоб кожна дитина могла набирати чисту воду. Це зручно і для дітей, і для шкіл, особливо тих, де великі об’єми вживання води. Дитина іде в школу і бере з собою ємність, що їй дають батьки, і це - економія коштів батьків. В школах раніше були фонтанчики, та зараз вони заборонені. У кожному класі батькам доводилось купувати великі кулери, а це - немалі кошти витраченні батьками. Програма мера зі встановлення апаратів - дуже добра ініціатива, у нас більшість батьків цю ініціативу вітають та підтримують». 

До встановлення та обслуговування систем доочистки води залучили КП «Кривбасводоканал». На підприємстві підготували окрему бригаду майстрів, укомплектували необхідним обладнанням і запасними частинами для сертифікованих водоочисних фільтрів. Автомат підключений до існуючої в школі системи доочистки води. Раніше чиста вода надходила на кухні шкіл і використовувалася для приготування їжі.

Нагадаємо, першу працюючу установку роздачі чистої води в травні 2021-го, вже представили директорам шкіл і представникам батьківських комітетів. Глава департаменту освіти і науки Тетяна Кріпак запропонувала криворіжцям взяти участь в обговоренні проекту. Збирали ідеї і пропозиції, надали можливість усім бажаючим ознайомитися з технічним завданням, схемами модульних установок і принципами їх роботи.

 

 

21 липня 2021

© 2009—2021, Виконком Криворізької міської ради
Розробка сайту ФОП Патинко Ю.С.