Офіційний вебсайт Криворізької міської ради та її виконавчого комітету
Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради Виконком Криворізької міської ради Офіційний веб-сайт виконкому Криворізької міської ради

У Кривому Розі стартував дитячий футбольний турнір, присвячений пам’яті легендарного тренера Олега Чумака

Створено: 2021-08-28 09:00:00Оновлено: 2021-08-28 09:00:00

У суботу, 28 серпня 2021-го у нашому місті розпочався XI турнір з футболу серед дитячих команд імені Олега Чумака. Учасники вшанували пам’ять двох знакових для чемпіонату людей: ініціатора змагань - загиблого мера Костянтина Павлова та відомого криворізького тренера Олега Чумака. 

Цими вихідними у Кривому Розі проходить щорічний футбольний турнір присвячений футбольному тренеру Олегу Чумаку. Юні футболісти зібралися на запасному полі СК «Металург» щоб показати свою майстерність в реальному протистоянні. 

Кожного року Костянтин Павлов брав активну участь в організації турніру та спостерігав, як юні гравці роблять кроки до великих перемог. 

Заступник міського голови Сергій Мілютін сказав: «Так сталося, що на цьому турнірі ми вшановуємо пам'ять одразу двох великих криворіжців - легендарного футбольного тренера Олега Чумака та нашого мера - Костянтина Павлова, який сам займався у Олега Васильовича і дуже багато років підтримував цей турнір. Їх з нами немає, на жаль, але ми продовжимо їх справи і починання. Зараз, коли ми пишемо нову історію спортивного Кривбасу, ми об'єднуємо зусилля міської влади, обласної та центральної і будуємо нові стадіони та нові спортивні комплекси. У наступному році розпочнеться оновлення спортивної інфраструктури ДЮСШ. У Кривбаса будуть нові чемпіони і нові перемоги!».

Валентин Платонов, тренер «Кривбасс-84» ДЮСШ №1 розповів: «Цьогоріч у змаганнях бере участь 8 команд, гравці 2010-11-го року народження. Сьогодні - перший день, а вже завтра нас чекають фінальні ігри. Турнір проходить в 2 етапи. Тут беруть участь всі провідні команди нашого міста і для них це -як  підготовка до великого спорту та серйозних змагань».

Один з організаторів турніру, Руслан Ковальчук сказав: «Ми завжди підтримуємо футбол і спорт у нашому місті. Я тільки за те, щоб діти тренувались і здійснювали свої мрії. У підсумку змагань діти отримають солодкі подарунки, м’ячі, медалі та грамоти».

Розпочинаючи матч, Головний суддя змагань Олександр Коротченко побажав учасникам стати гарними футболістами та чудовими громадянами своєї країни. 

Щороку у Кривому Розі проходить понад 500 спортивних змагань, більшість - з футболу. Сьогодні більше 3 тисяч криворізьких спортсменів займаються футболом. Зокрема, у дитячо-юнацьких спортивних школах № 1, 2, 3, 4, 7, 9 і в футбольній академії ФК «Кривбас».

 

 

28 серпня 2021

© 2009—2022, Виконком Криворізької міської ради
Розробка сайту ФОП Патинко Ю.С.