Офіційний вебсайт Криворізької міської ради та її виконавчого комітету
Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради Виконком Криворізької міської ради Офіційний веб-сайт виконкому Криворізької міської ради

Оголошення про проведення конкурсу з визначення суб’єктів господарювання

Створено: 2018-07-16 15:31:38Оновлено: 2018-07-16 15:33:34

 ОГОЛОШЕННЯ

про проведення конкурсу з визначення суб’єктів господарювання

для виконання функцій з організації та управління рухом міського

пасажирського транспорту загального користування в м. Кривому Розі

 

Загальні положення

           Згідно з Законами України «Про автомобільний транспорт», «Про місцеве самоврядування в Україні», Постановами Кабінету Міністрів України від 18 лютого 1997 року №176 «Про затвердження Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту» та 03 грудня 2008 року №1081 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування», рішенням виконкому міської ради від 11.07.2018  №331 «Про проведення конкурсу з організації та управління рухом міського пасажирського транспорту загального користування в м. Кривому Розі», організатор перевезень оголошує конкурс з визначення суб’єктів господарювання для виконання функцій з організації та управління рухом міського пасажирського транспорту загального користування в м. Кривому Розі.

Організатором конкурсу є виконавчий комітет Криворізької міської ради.

Організатором проведення конкурсу є відділ транспорту і зв’язку виконкому міської ради.

Конкурс є відкритим для всіх претендентів та відбувається у порядку встановленому рішенням виконкому міської ради від 09.01.2013 №25 «Про проведення конкурсу з організації та управління рухом міського пасажирського транспорту загального користування в м. Кривому Розі».

 Найменування організації, режим її роботи та адреса, за якою подаються документи для участі у конкурсі та кінцевий строк їх прийняття

 Для участі у конкурсі претендент подає організатору проведення конкурсу (м.Кривий Ріг, пл.Молодіжна, 1, к.365) конкурсну пропозицію, яка містить:

- заяву на участь у конкурсі;

- анкету претендента;

- інформацію про відповідальну особу з питань, пов’язаних із заявкою, її місцезнаходження, номер телефону;

- завірені копії ліцензійної та правовстановлюючої документації;

- документи, що підтверджують кваліфікацію працівників суб’єкта господарювання в сфері GPS-систем;

- поетапний план підприємства, щодо впровадження Системи, у тому числі програмного забезпечення, поставки та монтажу технічних засобів, забезпечення віддаленого контролю за транспортними засобами, одержання статистичних і звітних даних та ін.;

- кошторис видатків з утримання Системи та надання послуг з організації й управління рухом міського пасажирського транспорту загального користування у м. Кривому Розі та підготовки інформації про роботу перевізників Організатору перевезень;

- довідку з відповідного підрозділу Державної податкової інспекції про відсутність заборгованості перед бюджетом;

- інформаційний лист про наявність/відсутність провадження у справі про банкрутство суб'єктів господарювання, перебування в процедурі банкрутства або визнання їх банкрутами.

Конкурсна пропозиція подається особисто або надсилається поштою конкурсному комітету в конверті з описом вкладення кореспонденції, на якому зазначається повне найменування і місцезнаходження Організатора та учасника конкурсу, перелік послуг, на надання яких подається пропозиція.

Конкурсні пропозиції реєструються у журналі обліку.

Конверти з конкурсними пропозиціями, що надійшли після закінчення строку їх надання, не розкриваються й повертаються учасникам конкурсу без реєстрації.

Одержати технічне завдання до системи GPS-моніторингу міського пасажирського транспорту, кваліфікаційні вимоги до учасників конкурсу та бланки документів можна за адресою: м.Кривий Ріг, пл.Молодіжна, 1, к.365.

Телефони для довідок: 74-70-49, 74-24-41.

Конкурсні пропозиції подаються організатору проведення конкурсу щоденно з 9.00 до 17.00 год., крім святкових та вихідних днів, за адресою: м.Кривий Ріг, пл.Молодіжна, 1, к.365.

Кінцевий строк прийняття документів – 03.08.2018.

Місце, дата та час початку проведення засідання конкурсного комітету

Початок проведення конкурсу 16 серпня 2018 року о 14.00 год. за адресою пл.Молодіжна, 1, к.444, початок реєстрації  претендентів о 13.45 год., каб.365.

 

 

 

 

 

 

 

 

16 липня 2018

© 2009—2020, Виконком Криворізької міської ради
Розробка сайту Perekrestok.agency