Офіційний вебсайт Криворізької міської ради та її виконавчого комітету

До уваги суб’єктів господарювання! Сформовано проект плану здійснення комплексних заходів державного нагляду (контролю) на 2022 рік

Створено: 2021-11-15 15:30:03Оновлено: 2021-11-17 16:26:41

         

Пілотним модулем планування заходів державного нагляду (контролю) та збору інформації для запуску інтегрованої автоматизованої системи державного нагляду (контролю) – https://inspections.gov.ua, сформовано проект плану здійснення комплексних заходів державного нагляду (контролю) на 2022 рік.

Ознайомитись з проектом плану можна на сайті Пілотного модуля планування заходів державного нагляду (контролю) та збору інформації для запуску інтегрованої автоматизованої системи державного нагляду (контролю) або на офіційному сайті Державної регуляторної служби України (http://www.drs.gov.ua/) за посиланням: «Державний нагляд (контроль) – «Перевірки» – «Плани перевірок» – «Сформовано проект плану здійснення комплексних заходів державного нагляду (контролю) на 2022 рік».

Законом України «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності» (надалі – Закон) визначає державний нагляд (контроль) як діяльність уповноважених законом центральних органів виконавчої влади, їх територіальних органів, державних колегіальних органів, органів виконавчої влади Автономної Республіки Крим, місцевих державних адміністрацій, органів місцевого самоврядування (далі - органи державного нагляду (контролю)) в межах повноважень, передбачених законом, щодо виявлення та запобігання порушенням вимог законодавства суб'єктами господарювання та забезпечення інтересів суспільства, зокрема належної якості продукції, робіт та послуг, допустимого рівня небезпеки для населення, навколишнього природного середовища.

Заходи державного нагляду (контролю) здійснюються у формі планових та позапланових перевірок, органами, які визначені статтею 2 Закону. Державний нагляд (контроль) здійснюється за місцем провадження господарської діяльності суб'єкта господарювання або його відокремлених підрозділів, або у приміщенні органу державного нагляду (контролю) у випадках, передбачених законом.

Внесення одного й того самого суб’єкта господарювання до планів здійснення заходів державного нагляду (контролю) різних органів державного нагляду (контролю) є підставою для проведення щодо такого суб’єкта господарювання комплексного планового заходу державного нагляду (контролю), тобто одночасно всіма органами державного нагляду (контролю), до планів здійснення заходів державного нагляду (контролю) яких включено суб’єкта господарювання.

Для отримання роз’яснень та консультацій можна звернутись до спеціалістів відділу у Центрі адміністративних послуг "Віза" («Центр Дії») кожного понеділка, середи, четверга з 08:00 до 12:30 та з 13:00 до 15:30 години (на період карантину).

15 листопада 2021

© 2009—2022, Виконком Криворізької міської ради