Офіційний вебсайт Криворізької міської ради та її виконавчого комітету
Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради Виконком Криворізької міської ради Офіційний веб-сайт виконкому Криворізької міської ради

На замітку громадськості!

Створено: 2020-10-15 11:05:17Оновлено: 2020-10-15 11:07:20

Відповідно до Закону України «Про оцінку впливу на довкілля» в Єдиному реєстрі оцінки впливу на довкілля на сайті Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України 12 жовтня опубліковано висновок з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності ТОВ «Рудомайн» з «Видобування залізних руд на ділянці №2 і №3 кар'єру «Південний» на Саксаганському родовищі. Реєстраційний номер справи про оцінку впливу на довкілля планованої діяльності 201911284888, http://eia.menr.gov.ua/uploads/documents/4888/reports/xt6_WkDmXi.pdf.

Згідно з висновком забороняється здійснювати:

- провадження планованої діяльності без визначеної та встановленої санітарно-захисної зони, у т.ч. висновку санітарно-епідеміологічної експертизи;

- видобування залізних руд на ділянці №3 кар'єру «Південний» на Саксаганському родовищі та експлуатацію дробарно-збагачувального комплексу без здійснення додаткової оцінки впливу на довкілля.

На суб'єкта господарювання покладається обов'язок із здійснення післяпроєктного моніторингу, план якого належить розробити до початку провадження планованої діяльності, затвердити та надати до уповноваженого центрального органу та Держекоінспекції. Результати післяпроєктного моніторингу (звіти) подавати протягом місяця, наступного за звітним до уповноваженого центрального органу, Держекоінспекції та забезпечити доступ громадськості для ознайомлення з ними. Післяпроєктний моніторинг здійснюється протягом терміну провадження планованої діяльності з початку реалізації планованої діяльності.

15 жовтня 2020

© 2009—2021, Виконком Криворізької міської ради
Розробка сайту ФОП Патинко Ю.С.