Офіційний вебсайт Криворізької міської ради та її виконавчого комітету
Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради Виконком Криворізької міської ради Офіційний веб-сайт виконкому Криворізької міської ради

Вибори у Кривому Розі – 2020

Створено: 2020-10-15 13:47:39Оновлено: 2020-10-15 13:49:37

Як ми вже повідомляли, кожен виборець на виборчій дільниці отримає 5 бюлетенів для голосування: з виборів депутатів Дніпропетровської обласної ради (блакитний колір), з виборів депутатів Криворізької районної ради (світло-зелений колір), з виборів депутатів Криворізької міської ради ( світло-жовтий колір), з виборів депутатів районної у місті ради залежно від району міста, у якому проживаєте (світло-сірий колір), з виборів Криворізького міського голови (світло-рожевий колір).

У виборчому бюлетені з виборів депутатів місцевих рад в одному рядку почергово зліва направо зазначаються:

- номер організації партії,

- повна назва організації партії, прізвище, ім’я, по батькові першого кандидата,

- два квадрати: порожній квадрат (у ньому проставляється позначка за партію), квадрат із трафаретом (у ньому позначається номер конкретного кандидата, якого виборець вибирає з територіального списку кандидатів),

- територіальний виборчий список кандидатів з прізвищами, ініціалами, їх порядковими номерами у трафаретному форматі (дві колонки).

Якщо виборець поставить позначку лише в порожньому квадраті напроти назви організації партії, яку він обирає, і не поставить у квадраті поруч номер конкретного кандидата, буде вважатися, що він підтримав увесь територіальний виборчий список цієї організації партії.

У бюлетені з виборів міського голови зазначаються:

- порядковий номер кандидата,

- прізвище ім’я, по батькові кандидата, відомості про суб’єкта висування (або самовисування), рік народження, посаду, місце проживання кандидата,

- порожній квадрат праворуч від прізвища, ім’я, по батькові кандидата.

Виборець ставить позначку в порожньому квадраті праворуч від прізвища, ім’я, по батькові кандидата, якого він вибирає.

Радимо ознайомитися з детальними роз’ясненням щодо заповнення бюлетенів для голосування на місцевих виборах, затвердженим Центральною виборчою комісією 10 жовтня 2020 року постановою №366 (копія додатка до постанови додається).

Центральна виборча комісія постановою від 02.10.2020 №329 затвердила форму і текст плаката, що роз’яснює порядок голосування. При виготовленні плакатів у нижньому правому куті розміщується матричний двовимірний QR-код для переходу за посиланням з мобільних пристроїв на доступні формати плакатів для осіб з порушенням здоров’я (у зв’язку з інвалідністю, тимчасовим розладом здоров’я, віком), що забезпечують переклад інформації, відображеної на плакаті, на українську жестову мову, відтворення інформації в аудіо форматі та спеціальному текстовому цифровому форматі, доступному для осіб з порушеннями зору. Дільничні виборчі комісії розміщують плакат у приміщенні для голосування або безпосередньо перед ним та забезпечують його доступність для ознайомлення.

Для інформування виборців у приміщенні для голосування (або безпосередньо перед ним) та під час голосування за місцем перебування виборців, використовуються інформаційні плакати та інформаційні буклети. У інформаційному плакаті зазначається назва виборів із зазначенням назви місцевої ради, позначення та номер територіального виборчого округу, назва організації партії, порядковий номер, під яким кандидатів у депутати включено до територіального виборчого списку організації партії, прізвище, ім’я, по батькові (за наявності) кандидата, число, місяць, рік народження, відомості про освіту, посаду (заняття), місце роботи, партійність, місце проживання кожного кандидата в депутати, включеного до територіального виборчого списку, а також розміщуються фотографії всіх кандидатів. Інформаційний буклет містить назву організації партії, назву виборів із зазначенням назви місцевої ради, передвиборну програму організації партії, єдиний виборчий список та всі територіальні виборчі списки організації партії з розміщенням фотографій усіх кандидатів у депутати, включених до територіальних виборчих списків.

 

Бережіть своє здоров’я!

 

Прийдіть на виборчі дільниці й скористайтеся своїм правом голосу!

15 жовтня 2020

© 2009—2021, Виконком Криворізької міської ради
Розробка сайту ФОП Патинко Ю.С.