Офіційний вебсайт Криворізької міської ради та її виконавчого комітету
Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради Виконком Криворізької міської ради Офіційний веб-сайт виконкому Криворізької міської ради

Проведення конкурсу з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування

Створено: 2011-07-15 12:56:27Оновлено:

ОГОЛОШЕННЯ
про проведення конкурсу з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування

Загальні положення

Згідно з Законами України «Про місцеве самоврядування», «Про автомобільний транспорт», керуючись Постановою Кабінету Міністрів України від 03.12.2008 №1081 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування», рішеннями виконкому міської ради від 08.04.2009 №125 «Про затвердження міської маршрутної мережі пасажирського автомобільного транспорту», від 13.07.2011 №248 «Про затвердження умов конкурсу з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування та його проведення» (додаток), організатор перевезень оголошує конкурс з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування.

Організатором конкурсу є виконавчий комітет Криворізької міської ради.

Організатором проведення конкурсу є відділ транспорту і зв’язку виконкому міської ради.

Плата за участь у конкурсі відсутня.

Порядковий номер, основні характеристики кожного об’єкта конкурсу та його умови згідно додатка до рішення виконкому міської ради від 13.07.2011 №248.

Конкурс є відкритим для всіх претендентів та відбувається у порядку встановленому Постановою Кабінету Міністрів України від 03.12.2008 №1081.

Порядок одержання необхідної інформації про об’єкт конкурсу

Ознайомитись з характеристикою кожного об’єкту конкурсу також можна на офіційній сторінці виконкому міської ради в мережі Інтернет (kryvyirih.dp.ua) або у організатора проведення конкурсу (м.Кривий Ріг, пл.Радянська, 1, к. 155).

Найменування організації, режим її роботи та адреса, за якою подаються документи для участі у конкурсі та кінцевий строк їх прийняття

Для участі у конкурсі перевізник-претендент подає організатору прове-дення конкурсу (м.Кривий Ріг, пл.Радянська, 1, к. 155) окремо на кожний об’єкт конкурсу відповідну заяву за формою і такі документи:
  • копію свідоцтва про державну реєстрацію суб’єкта господарювання;
  • нотаріально завірену копію ліцензії на право надання послуг із перевезення пасажирів (може подаватися в одному примірнику, якщо перевізник-претендент бере участь на кількох об’єктах конкурсу);
  • перелік транспортних засобів та копії ліцензійних карток на кожний автобус, який пропонується до використання на автобусному маршруті;
  • копії свідоцтв про реєстрацію транспортних засобів або тимчасових реєстраційних талонів автобусів, що пропонуються до використання на маршруті; - копію документа, що підтверджує проведення процедури санації (за умови її проведення);
  • письмову інформацію про наявність або відсутність транспортних засобів, що пристосовані для перевезення осіб з особливими потребами;
  • анкету перевізника-претендента.
Документи для участі в конкурсі подаються перевізником-претендентом у закритому конверті (пакеті), заява подається окремо від конверту.

Документи на конкурс реєструються у журналі поданих документів. Подані несвоєчасно або не в повному обсязі документи не реєструються і повертаються перевізнику-претенденту із зазначенням причин.

Бланки заяви на участь у конкурсі та анкети перевізника-претендента можна отримати за адресою: м.Кривий Ріг, пл.Радянська, 1, к. 155.

Телефони для довідок: 74-24-41, 74-70-49.

Документи подаються організатору проведення конкурсу щоденно з 9.00 до 17.00 год., крім святкових та вихідних днів, за адресою: м.Кривий Ріг, пл.Радянська, 1, к. 152.

Кінцевий строк прийняття документів – 17.08.2011.


Документи, які надійшли до організатора проведення конкурсу після встановленого строку, не розглядаються.

Місце, дата та час проведення огляду рухомого складу,
запропонованого для участі у конкурсі

Огляд рухомого складу, запропонованого для участі у конкурсі відбу-деться 22 серпня 2011 року о 14.00 год. за адресою вул. Аляб’єва, 1, на території КП «Криворіжавтотранс».

Місце, дата та час початку проведення засідання конкурсного комітету

Початок проведення конкурсу 26 серпня 2011 року о 15.45 год. за адресою пл.Радянська, 1, каб.151.

© 2009—2020, Виконком Криворізької міської ради
Розробка сайту Perekrestok.agency