Офіційний вебсайт Криворізької міської ради та її виконавчого комітету
Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради Виконком Криворізької міської ради Офіційний веб-сайт виконкому Криворізької міської ради

У ЦНАПі «Віза» розпочали консультації фахівці РАЦСів

Створено: 2019-05-15 15:25:08Оновлено: 2019-05-15 15:26:30

Для зручності замовників послуг у сфері державної реєстрації актів цивільного стану у Головному офісі Центру адміністративних послуг «Віза» щоденно із 9.00 до 11.00 (крім вихідних та святкових днів) надають консультації фахівці районних у м.Кривому Розі відділів державної реєстрації актів цивільного стану.

 

       Довідково: 22 березня 2019 року міським головою Ю.Г.Вілкулом та начальником Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області Л.К.Маньковським підписано Меморандум між виконкомом Криворізької міської ради та Головним територіальним управлінням юстиції у Дніпропетровській області про взаємодію у сфері надання якісних адміністративних послуг мешканцям міста Кривого Рогу  з державної реєстрації актів цивільного стану через Центр адміністративних послуг «Віза» та його територіальні підрозділи.

       У Центрі «Віза», його територіальних підрозділах можна подати документи на послуги з державної реєстрації народження, шлюбу, його розірвання, зміни імені, смерті, внесення змін до актових записів.

       Документи приймають безпосередньо адміністратори Центру та його територіальних підрозділів, які отримали захищені ключі доступу з правом роботи з ними та пройшли спеціальне навчання. Вони формують та реєструють заяви за допомогою програмних засобів ведення Державного реєстру актів цивільного стану громадян, перевіряють документи, встановлюють особу заявника, після чого передають документи до районних відділів  державної реєстрації актів цивільного стану на розгляд та зберігання. Рішення ухвалюють працівники органів державної реєстрації актів цивільного стану.

Надати документи для оформлення послуг з державної реєстрації актів цивільного стану можливо:

  • в Головному офісі Центру «Віза» (пл. Молодіжна, 1)  у понеділок, середу, п’ятницю з 9-00 до 16-30, у вівторок та четвер до 20-00;
  • в територіальних підрозділах Центру «Віза» з понеділка по  п’ятницю з 9-00 до 16-30 за адресами:

Довгинцівський район -  вул. Дніпровське шосе,  

буд. 11, каб. 102;

Покровський район - вул. Шурупова, буд. 2, каб. 108;

Інгулецький район - пр-т Південний, буд. 1;

Житловий масив Інгулець - вул. Гірників, буд.19, каб.11;

Саксаганський район - вул. Володимира Великого, буд. 32, каб. 11;

Тернівський район -  вул. Короленка, буд. 1А;

Центрально-Міський район -  вул. Староярмаркова, буд. 44  

  • в мобільному офісі – за окремим графіком.

 

 

Ми працюємо для Вас!

#ВсеБудеЦНАП!

 

                                                    Контакти Центру адміністративних послуг «Віза»:

тел. 0-800-500-459 (безкоштовно)

            e-mail: viza@kr.gov.ua

https://viza.kr.gov.ua

 

 

15 травня 2019

© 2009—2020, Виконком Криворізької міської ради