Офіційний вебсайт Криворізької міської ради та її виконавчого комітету
Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради Виконком Криворізької міської ради Офіційний веб-сайт виконкому Криворізької міської ради

Пенсія – в один дотик

Створено: 2019-05-15 15:56:59Оновлено: 2019-05-15 16:00:15

(коментує Центрально-Міський відділ обслуговування громадян Пенсійного фонду України)

Пенсійний фонд України протягом цього року запроваджує новий сервіс ВЕБ-порталу електронних послуг – звернення за призначенням пенсії «в один дотик». Незабаром за призначенням пенсії люди можуть звертатися через ВЕБ-портал електронних послуг https://portal.pfu.gov.ua.

Реєстрація на ВЕБ-порталі здійснюється у два способи: при особистому зверненні до сервісного центру Пенсійного фонду або он-лайн за допомогою електронного цифрового підпису (клюц ЕЦП). З інструкцією реєстрації можна ознайомитись на ВЕБ-порталі https://portal.pfu.gov.ua/sidebar/Templates/HowToReg.

В розділі «Щодо пенсійного забезпечення» необхідно подати заяву, додати сканкопії всіх необхідних документів, замовити вид пенсійного посвідчення (електронне чи пластикове). У Пенсійному фонді призначення відбуватиметься в автоматичному режимі. Коли буде прийнято рішення про призначення пенсії, людину запросять до відділення Фонду для отримання пенсійного посвідчення.

Пенсійний фонд і надалі буде працювати у напрямку розширення дистанційних послуг.

 

Для більш детальної інформації можна звертатися до відділів  обслуговування  громадян (сервісний центр)  управління  обслуговування  громадян Головного управління  Пенсійного фонду України  в Дніпропетровській  області  м. Кривого Рогу, режим роботи: щодня з 08.00 до 17.00, перерва з 12.00 до 12.45,  крім п’ятниці (з 08.00 до 15.45), вихідні дні – субота та неділя:

- Довгинцівський: вул. Ярослава Мудрого, буд. 85 А;

- Інгулецький: проспект Південний, буд.1;

- Металургійний: вул. Степана Тільги, буд. 20;

- Покровський: вул. Ватутіна, буд. 37 в;

- Саксаганський: вул. Покровська, буд. 17 А;

- Тернівський: вул. Сергія Колачевського, буд. 133;

- Центрально-Міський: вул. Петра Калнишевського, буд. 1 А.

 

          Крім того, у Головному офісі Центру надання адміністративних послуг «Віза» щосереди з 9.00 до 12.30 та з 13.00 до 16.30 ведеться прийом повноважним представником Пенсійного фонду України.

 

 

Ми працюємо для Вас!

#ВсеБудеЦНАП!

 

                                                    Контакти Центру адміністративних послуг «Віза»:

тел. 0-800-500-459 (безкоштовно)

            e-mail: viza@kr.gov.ua

https://viza.kr.gov.ua

 

15 травня 2019

© 2009—2020, Виконком Криворізької міської ради