Офіційний веб-сайт Криворізької міської ради та її виконавчого комітету
Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради Виконком Криворізької міської ради Офіційний веб-сайт виконкому Криворізької міської ради

Криворізький міськвиконком - учасник 5-го Європейського конгресу місцевого самоврядування

Створено: 2019-04-15 16:08:48Оновлено: 2019-04-15 16:11:45

Проект міського голови Юрія Григоровича Вілкула «ВІЗА МОБІЛЬНА» став одним із переможців Всеукраїнського конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування 2018 року».

За програмою Ради Європи «Децентралізація і реформа місцевого самоврядування в Україні» та по запрошенню  Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України  виконком Криворізької міської ради приймав участь у  роботі 5-го Європейського конгресу місцевого самоврядування, який проходив 08-09 квітня у Республиці Польща (м. Краків).

Учасниками Конгресу були майже 2000 представників місцевого самоврядування із усіх європейських країн, у тому числі європейські політики, урядовці, мери міст, фахівці різних сфер місцевого самоврядування. На дискусіях порушувались актуальні напрямки розвитку місцевого самоврядування за тематичними блоками, у тому числі - економіка, фінанси, інновації, суспільство, навколишнє середовище.  На дискусіях «SMART (розумна) спеціалізації міст, як інструмент розвитку та  спроможності залучення інвестиції», «Людиноцентричний підхід у розумних містах. Інвестиції і проекти для реалізації інтелектуальних послуг», «Місто 2050 року», в яких приймала участь директор департаменту адміністративних послуг виконкому Криворізької міської ради Наталія Романовська обговорювались питання  застосування нових технологій урядування в місцевому самоврядуванні; створення Центрів старт-апів для молоді; інформаційної безпеки; взаємодії технологій і публічних послуг. Спікерами підсумкової пленарної сесії 5-го Європейського конгресу було визначено, що сильне місцеве самоврядування є наріжним каменем демократії.

Також, в рамках візиту до Республіки Польща члени української делегації ознайомились із роботою Малопольської воєводської адміністрації в Кракові. Нами було  презентовано здобутки міста Кривого Рогу у сфері розвитку місцевого самоврядування, у тому числі нових технологій муніципального менеджменту.

За підсумками участі у 5-му Європейському конгресі місцевого самоврядування планується активізацію заходів із запровадження нових технологій муніципального менеджменту у виконкомі Криворізької міської ради, у тому числі  технологій електронного урядування.

 

Ми працюємо для Вас!
#ВсеБудеЦНАП!

 

Контакти Центру адміністративних послуг «Віза»:
Тел. 0-800-500-459 (безкоштовно),
e-mail:
viza@kr.gov.ua

http://viza.kr.gov.ua/

15 квітня 2019

© 2009—2019, Виконком Криворізької міської ради