Офіційний вебсайт Криворізької міської ради та її виконавчого комітету

О. Вілкул: Кривий Ріг підтримує мужніх учасників бойових дій. У рамках міської програми соцзахисту передбачено близько 300 млн грн на виплату різних видів допомог. Незмінною залишається турбота про воїнів-інтернаціоналістів

Створено: 2023-02-15 13:23:46Оновлено: 2023-02-15 13:26:43

У Кривому Розі вшанували пам'ять учасників бойових дій на території інших держав. Військовослужбовці, родини воїнів та  керівництво міста поклали квіти до пам’ятного знаку загиблим воїнам-інтернаціоналістам, що у парку Ювілейний Довгинцівського району. У місті проживає більше 2,5 тис. воїнів-інтернаціоналістів, багато з них на теперішній час боронять Україну. 

Голова Ради оборони міста Олександр Вілкул сказав:

«Наші мужні військові захищають рідну Україну, всіх нас, від клятого ворога. Одними із перших, як і в 2014 році так і рік тому - 24 лютого 2022 року, на боротьбу з  агресором  стали воїни-інтернаціоналісти. Хто - у складі  Збройних сил України,  хто - тероборони та Національної гвардії. За плечима кожного бійця - непростий воєнний шлях на території різних держав, та коли ворог ступив на рідну землю, свій бойовий досвід, навички, хлопці спрямували на знищення окупантів, які хочуть загарбати Україну та знищити наш народ. Від себе особисто, від усіх криворіжців хочу щиро подякувати воїнам-інтернаціоналістам за відвагу, силу духу та справжній героїзм!».

«Воїни-афганці стали на захист нашої країни, нашого міста. Багато афганців стали волонтерами і допомагають ЗСУ. Більше чотирьох сотень воїнів на фронті. Ми дякуємо нашим захисникам і бажаємо їм витримки та здоров’я. І всім нам - якнайшвидшої Перемоги! Також, дуже вдячні керівництву міста – Юрію Григоровичу, Олександру Юрійовичу за фінансову та гуманітарну допомогу родинам, воїнам-інтернаціоналістам. На даний час це дуже суттєво і важливо!», - сказала Людмила Логвиненко, голова ГО «Рада загиблих сімей в Афганістані».

У Кривому Розі міською Програмою для військовослужбовців та їх батьків передбачені різні виплати та види допомоги. Жодна соціальна програма, незважаючи на всі складності воєнного часу, не скорочена й у 2023 році.

«У ці тяжкі часи кожному потрібна підтримка. І таким надійним тилом для учасників бойових дій та їхніх родин є рідне місто. В умовах воєнного стану у Кривому Розі збережена та працює муніципальна програма соціального захисту мешканців, частиною якої є допомога воїнам-інтернаціоналістам. У 2023 році у міському бюджеті на це передбачено більше 13,6 млн грн. А всього, різними видами допомог охоплено 300 тис криворіжців. Зокрема, на підтримку всіх учасників бойових дій, родин загиблих буде спрямовано близько 300  млн грн», - підкреслив Олександр Вілкул.

15 лютого 2023

© 2009—2023, Виконком Криворізької міської ради