Офіційний сайт Криворізької міської ради та її виконавчого комітету
Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради Виконком Криворізької міської ради Офіційний веб-сайт виконкому Криворізької міської ради

ДЛЯ РОБОТИ ІЗ СУЧАСНИМИ ПАСПОРТАМИ У ЦЕНТРІ «ВІЗА» ВСЕ НЕОБХІДНЕ ОБЛАДНАННЯ Є!

Створено: 2017-11-14 13:40:00Оновлено: 2017-11-14 13:45:27

Із запровадженням в Україні, з жовтня 2016 року, паспорта громадянина України у формі   ID-картки виникла об’єктивна необхідність наявності у працівників підприємств, організацій, установ міста, які забезпечують його життєдіяльність, наявності на робочому місці рідерів – пристроїв, які зчитують інформацію з паспорта громадянина України у формі ID-картки.

Вже 17 тис. криворіжців одержали паспорти у формі ID-картки. Для зручностей мешканців, з червня поточного року рідерами забезпечені всі адміністратори Центру «Віза» та його територіальних підрозділів.

Міський голова Ю.Г.Вілкул своїм розпорядженням, доручив і керівникам міських підприємств, організацій та установ сфери обслуговування придбати рідери.

Шановні мешканці міста!

Нагадуємо, що для оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон ми приймаємо заявки від усіх мешканців України, не тільки від криворожан – бо це є норма Закону. Тоді як, для оформлення паспорта у формі ID-картки тільки особам, які зареєстровані у Металургійному районі, де розташований наш виконком це є також норма Закону.

Довідково: Станом на 14 листопада Центром «Віза» прийнято 2004 заяви від замовників послуг на оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон.

Ми працюємо для Вас!
Наша якість- Ваша довіра

Контакти Центру адміністративних послуг «Віза»:
Тел. 0-800-500-459 (безкоштовно),
e-mail: viza@kr.gov.ua


 

14 листопада 2017

© 2009—2018, Виконком Криворізької міської ради