Офіційний вебсайт Криворізької міської ради та її виконавчого комітету
Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради Виконком Криворізької міської ради Офіційний веб-сайт виконкому Криворізької міської ради

НА ЗАХИСТІ ДІТЕЙ: ДЕНЬ УСИНОВЛЕННЯ. ЩОДО РОБОТИ ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКИХ СПОРТИВНИХ ШКІЛ ІНФОРМУЄМО ПРО ГРОМАДСЬКИЙ БЮДЖЕТ

Створено: 2021-09-14 15:59:42Оновлено: 2021-09-14 16:01:34

КОМЕНТУЄ НАЧАЛЬНИК  СЛУЖБИ У СПРАВАХ ДІТЕЙ ВИКОНКОМУ КРИВОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЛАРИСА ХОРУЖЕВА


  • Відзначення Дня усиновлення 30 вересня


Відзначення Дня усиновлення в Україні визначено Указом Президента України «Про День усиновлення» від 27 листопада 2008 року № 1088/2008.

Про встановлення свята було оголошено на Всеукраїнському форумі усиновлювачів, який проходив 27 листопада 2008 року в Києві.

Днем заснування свята є 30 вересня - День християнських святих Віри, Надії, Любові та матері їхньої Софії. Цей день є символом милосердя і добра до людей.

Це свято батьків і дітей, працівників служб у справах дітей та усіх причетних до цієї благородної справи, нашої держави в цілому, яка поступово втілює на практиці гасло «Чужих дітей не буває».

У цей день кожен небайдужий українець від імені усього суспільства, має щиро дякувати батькам-усиновителям, співробітникам дитячих будинків та усім причетним, що дарують шанс дітям на здобуття щасливого майбутнього у новій сім’ї. День усиновлення – це не тільки свято подяки, але й нагадування про тих, хто досі не знав батьківської опіки.

Усиновлення – це прийняття усиновлювачем у свою сім’ю дитини на правах дочки чи сина, тобто колишня сирота стає повноправним членом родини і має усі права, які мають біологічні діти.

За законодавством, усиновити можна дитину, яку покинули в пологовому будинку після досягнення нею двомісячного віку або через два місяці від того моменту, коли дитина залишилася без батьківського піклування. Усиновленню підлягають і діти, чиї батьки позбавлені батьківських прав.

Якщо на обліку для можливого усиновлення перебувають рідні брати та сестри, вони не можуть бути роз’єднані при їх усиновленні. Проте, суд за згодою органу опіки та піклування, може винести рішення про усиновлення когось з дітей, або усиновлення їх різними особами.

Коли батьки дитини відомі, усиновлення дитини здійснюється за їх згодою – юридичною мовою, вони мають написати відмову від дитини. Якщо дитина перебуває у дитячому закладі, проте має опікунів, усиновлення можливе лише з їхньої згоди або за рішенням органу опіки і піклування.

Усиновлювачі отримують від держави одноразову допомогу як при народженні дитини.

Важливим фактором усиновлення є збереження таємниці, інформація щодо усиновлення носить конфіденційний характер і не підлягає розголошенню.

Служба у справах дітей виконкому Криворізької міської ради щиро вітає усіх усиновлювачів, які проживають в місті Кривому Розі, з цим прекрасним святом. Нехай Господь Бог поблагословить Ваші сім’ї добром, любов’ю, родинним щастям та достатком.

 

КОМЕНТУЄ ДИРЕКТОР ДЕПАРТАМЕТУ  У СПРАВАХ СІМ’Ї,  МОЛОДІ ТА СПОРТУ  ВИКОНКОМУ КРИВОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ   СВІТЛАНА ЛАВРЕНКО

 

З 01 вересня 2021 року у всіх 10 Комунальних позашкільних навчальних закладах «Дитячо-юнацьких спортивна школа» розпочалися навчально-тренувальні заняття за видами спорту з дотриманням усіх рекомендацій головного державного санітарного лікаря України. 

З питання влаштування дитини до спортивної секції комунальних позашкільних навчальних закладів «Дитячо-юнацьких спортивних шкіл»  необхідно звернутись до адміністрації даних закладів.

 

№ п/п

Назва закладу

Керівник

Телефон

1

КПНЗ «ДЮСШ №1»

Суббота Юрій Вадимович

067 451 18 20

2

КПНЗ «ДЮСШ №2»

Малиш Петро Петрович

067 425 17 70

3

КПНЗ «ДЮСШ №3»

Яновський Олександр Юрійович

067 737 63 52

4

КПНЗ «ДЮСШ №4»

Кантур Руслан Анатолійович

097 307 97 27

5

КПНЗ «ДЮСШ №5»

Сацкий Євген Валерійович

098 875 59 95

6

КПНЗ «ДЮСШ №6»

Баландін Віктор Володимирович

067 563 21 64

7

КПНЗ «ДЮСШ №7»

Головко Тетяна Петрівна

067 941 11 67

8

КПНЗ «ДЮСШ №8»

Заіменко Інна Володимирівна

096 169 81 01

9

КПНЗ «ДЮСШ №9»

Юріцин Сергій Вікторович

098 959 97 09

10

КПНЗ «ДЮСШ №10»

Бородіна Лариса Володимирівна

096 985 08 19

 

КОМЕНТУЄ НАЧАЛЬНИК УПРАВЛІННЯ ЕКОНОМІКИ

ВИКОНКОМУ КРИВОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ АНДРІЙ ГРИШЕЧКО

 

РОЗ’ЯСНЮЄМО: ПРО ГРОМАДСЬКИЙ БЮДЖЕТ

  1. 1.     Подачу проєктів на участь у конкурсі «Громадський бюджет-2022» вже завершено. Розкажіть про результати першого етапу конкурсу.

 

Для участі у конкурсі «Громадський бюджет-2022» мешканцями міста подано 164 проєкти на суму 99 385 839,00 грн.

На засіданні ради з проведення конкурсу, що відбулося у приміщенні міськвиконкому 08.09.2021, були прийняті наступні рішення:

- 157 проєктів передати на розгляд потенційним головним розпорядникам коштів для надання погоджень про можливість реалізації проєктів (у разі їх перемоги) та експертним комісіям. Такі проєкти в електронній системі «Громадський проєкт» мають статус «НА РОЗГЛЯДІ» ;

- 7 проєктів відхилені від подальшої участі, як такі, що не відповідають умовам конкурсу та суперечать вимогам Положення про порядок його проведення. Такі проєкти в електронній системі «Громадський проєкт» мають статус «ВІДХИЛЕНІ ОСТАТОЧНО».

 

2. Я автор проєкту. Як мені дізнатися мій проєкт розглядається далі чи відхилений від участі у конкурсі?

В електронній системі «Громадський проєкт» на сайті https://gb.kr.gov.ua. Ви можете побачити статуси усіх проєктів.

Якщо Ваш проєкт має статус «НА РОЗГЛЯДІ», це означає, що він розглядається потенційними головними розпорядниками коштів та експертами.

Якщо Ваш проєкт має статус «ВІДХИЛЕНИЙ ОСТАТОЧНО», це означає, що він відхилений від подальшої участі у конкурсі, як такий що не відповідає його умовам та суперечить вимогам Положення про порядок проведення конкурсу «Громадський бюджет-2022». На Вашу електронну адресу надійде лист з поясненнями чому ваш проєкт відхилено від подальшої участі у конкурсі.

 

3. Отримав повідомлення, що мій проєкт має статус «ВІДХИЛЕНО». Що це означає?

Якщо Ви отримали повідомлення «Ваш проєкт відхилено», це означає, що експертна комісія виявила невідповідності у вашому проєкті і його необхідно доопрацювати.

Усі зауваження будуть надіслані Вам електронною поштою, яка вказана у особистому кабінеті користувача, із зазначенням термінів їх усунення.

 

4. Після того як експерти перевірять проєкти чи зможу я, як автор, виправити виявлені помилки і скільки у мене є на це часу?

 

Якщо Ваш проєкт отримав статус «ВІДХИЛЕНО», то ви маєте 7 календарних днів на виправлення виявлених недоліків.

Після доопрацювання конкурсної пропозиції експерти повторно розглядають Ваш проєкт.

 

5. Якщо мені буде потрібна консультація щодо умов проведення конкурсу «Громадський бюджет-2022», куди і до кого звертатися?

Координатором проведення конкурсу є управління економіки виконкому Криворізької міської ради (пл. Молодіжна, 1, каб. 540).

Консультації надаються у робочі дні з 08.00 год до 16.30 (перерва з 12.30 до 13.00) за телефоном (056) 493-04-24, (0564) 92-03-38.

14 вересня 2021

© 2009—2021, Виконком Криворізької міської ради
Розробка сайту ФОП Патинко Ю.С.