Офіційний вебсайт Криворізької міської ради та її виконавчого комітету

НОВІ ФУНКЦІЇ В Е-СИСТЕМІ У СФЕРІ БУДІВНИЦТВА

Створено: 2021-09-14 09:21:51Оновлено: 2021-09-14 09:29:13

       В Єдиній електронній системі у сфері будівництва з'явилися зміни - оновлення дозволяє завантажити контрольне геодезичне знімання. Даний етап надзвичайно важливий, адже необхідний для прийняття об’єкта в експлуатацію.

          Відтепер кожен охочий зможе перевірити наявність відхилень у проєкті будівництва.

         Раніше забудовники забезпечували проведення контрольного геодезичного знімання, проте існував парадокс- зобов’язання здавати його не було. Важливо, що такий етап є обов’язковим для прийняття об’єктів СС2/СС3 класу.

      Завантажити результати контрольного геодезичного знімання в Єдину державну електронну систему у сфері будівництва можуть верифіковані інженери-геодезисти в кабінеті користувача.

      Якщо інженер ще не має доступу до цього функціоналу, завантажити контрольну геодезію можуть самі замовники будівництва під час створення акту готовності.

      Сьогодні дані з Єдиної електронної системі у сфері будівництва будуть автоматично переноситися до містобудівних кадастрів. Що це дає: - відтепер працівникам місцевих рад не потрібно дублювати введення інформації окремо до кадастру та електронної системи.

          У містобудівних кадастрах можна інтегрувати такі дані: - будівельні паспорти; - містобудівні умови та обмеження; - дозвільні документи.

           Єдина державна електронна система у сфері будівництва розроблена Міністерством розвитку громад і територій у співпраці з Міністерством цифрової трансформації за підтримки проєкту USAID/UK aid «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах/TAPAS».

14 вересня 2021

© 2009—2022, Виконком Криворізької міської ради