Офіційний вебсайт Криворізької міської ради та її виконавчого комітету
Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради Виконком Криворізької міської ради Офіційний веб-сайт виконкому Криворізької міської ради

Е- РЕЄСТРАЦІЯ МІСЦЯ ПРОЖИВАННЯ – ПРОСТО ТА ДОСТУПНО ДЛЯ КРИВОРІЖЦІВ!

Створено: 2021-09-14 11:52:54Оновлено: 2021-09-14 11:56:15

(інформує управління з питань реєстрації

виконкому Криворізької міської ради)

Криворіжці активно користуються електронними послугами, у тому числі і «Дорослою пропискою онлайн». У 2021 році послугами з «електронної прописки» скористалось майже 140 криворіжців.

Щоб скористатися послугою електронна «прописка», необхідно зареєструватися на порталі «Дія», в списку послуг вибрати необхідну й заповнити заяву та підтвердити все за допомогою електронного підпису. Наразі дана послуга доступна для власників ID-паспортів (після прийняття відповідно Закону послуга стане доступною и для власників паспортів-книжок). Якщо Ви власник житла, то реєстрація пройде автоматично (але тільки в тому випадку, якщо нерухомість включена до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно). Якщо ж Ви орендуєте квадратні метри, то їх власнику на електронну пошту або в додаток «Дія» (якщо людина його встановила і активувала) прийде посилання-підтвердження, за допомогою якої надається згода на Вашу реєстрацію.

Дані про нове місце проживання автоматично з’являться в реєстрі. Послуга буде надана протягом доби.

Також на порталі Дія криворізькі батьки можуть подати заяву на реєстрацію місця проживання дитини віком до 14 років за адресою одного з батьків з одночасним зняттям з реєстрації з попереднього місця проживання.

Для оформлення батькам необхідно мати електронний підпис, заповнити заяву та оплатити адміністративний збір. Якщо адреси реєстрації місця проживання батьків не збігаються, необхідно отримати згоду іншого з батьків. Для цього другому з батьків потрібно підписати заяву за допомогою електронного підпису. Після формування заяви та одержання згоди іншого з батьків (за потреби) її буде передано в обробку до відповідного органу реєстрації.

КОРИСТУЙТЕСЯ СУЧАСНИМИ ПЕРЕВАГАМИ ЕЛЕКТРОННИХ ПОСЛУГ –  ЗА НИМИ МАЙБУТНЄ!


Наші контакти:

Управління з питань реєстрації виконкому Криворізької міської ради:
м. Кривий Ріг, майдан Праці, 1; e-mail: vpr@kr.gov.ua;

Центр адміністративних послуг «Віза»: м. Кривий Ріг, пл. Молодіжна, 1; «ГАРЯЧА ЛІНІЯ»- 0-800-500-459; e-mail: viza@kr.gov.ua.

 

 

14 вересня 2021

© 2009—2021, Виконком Криворізької міської ради
Розробка сайту ФОП Патинко Ю.С.