Офіційний сайт Криворізької міської ради та її виконавчого комітету
Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради Виконком Криворізької міської ради Офіційний веб-сайт виконкому Криворізької міської ради

ТРИВАЄ ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ-РЕЙТИНГУ ДЛЯ ПІДПРИЄМЦІВ В 2017 РОЦІ!

Створено: 2017-06-14 11:43:31Оновлено: 2017-06-14 11:44:55

З метою відзначення  ролі підприємництва  в здійсненні економічних реформ, підтримки ділової та інноваційної активності сегменту криворізького підприємництва, реалізації маркетингових та інноваційних підходів до розробки й виведення на ринок нових   товарів (робіт, послуг) управлінням розвитку підприємництва виконкому міської ради (рішення виконкому міськради №56 від 08.02.2017) проводиться конкурс – рейтинг серед суб’єктів господарювання міста.

Учасниками конкурсу можуть бути суб’єкти господарювання малого й середнього бізнесу, які зареєстровані і здійснюють свою діяльність на території міста Кривого Рогу.

Переваги, які отримують учасники: нові маркетингові та PR-можливості, підвищення корпоративного духу співробітників, іміджу компанії у відносинах з клієнтами, постачальниками та партнерами.

Визначення та оцінювання проводиться за номінаціями: «Майстер бізнесу», «Ідеал якості», «Інноваційний бізнес», «Успішна «Бізнес-леді», «Благодійність і меценатство», «Сумлінний платник податків».

Запрошуємо Вас прийняти участь в зазначеному конкурсі. За більш детальною інформацією звертатись до управління розвитку підприємництва виконкому міськради (каб.512) або за телефоном (0564) 92-25-89.

Зразок реєстраційної форми, необхідної для участі в конкурсі-рейтингу Ви можете знайти на офіційній сторінці виконкому міської ради (http://kr.gov.ua/), а також скориставшись послугами модуля «Віртуальний бізнес-інкубатор» порталу «Криворізький ресурсний центр» (http://bi.krogerc.info/).

Пропозиції від претендентів до участі в конкурсі надсилаються в термін до 15.07.2017 на адресу організатора - управління розвитку підприємництва виконкому міської ради, 50101 м.Кривий Ріг, пл.Молодіжна, 1, кабінет №510, з приміткою конкурс «Конкурс-рейтинг серед суб’єктів господарювання міста».


 

 

14 червня 2017

© 2009—2018, Виконком Криворізької міської ради