Офіційний вебсайт Криворізької міської ради та її виконавчого комітету
Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради Виконком Криворізької міської ради Офіційний веб-сайт виконкому Криворізької міської ради

Керівники депутатських фракцій Криворізької міськради звернулися до Верховної Ради з вимогою провести інавгурацію Президента України 19 травня

Створено: 2019-05-14 10:10:27Оновлено: 2019-05-14 10:33:16

Звернення підписали керівники 4 фракцій і груп, утворених у Криворізькій міській раді VII  скликання:  «Опозиційний блок», «Українське Об’єднання Патріотів – УКРОП» , «Всеукраїнське об’єдання  «Батьківщина» та «Об’єднання «Самопоміч».

«Вважаємо, що країна потребує швидких соціально-економічних змін, рішучих кроків у кадровій політиці, радикальних реформ, на які очікують мільйони українців. Новообраний Президент України заявив про своє бажання й готовність до виконання повноважень.

Упевнені, що процес передачі влади повинен  відбуватися на засадах  європейської  демократії.  Наголошуємо, що головним джерелом влади в нашій країні є український народ, який зробив свій демократичний вибір з глибоким переконанням та вірою в невідкладні кардинальні зміни, що покращать життя українців»», - йдеться у Зверненні.

Нагадаємо, що Центральна виборча комісія 30 квітня 2019 року оголосила, що за підсумками повторного голосування 21 квітня 2019 з чергових виборів Президента України обраним є кандидат в Президенти України Зеленський Володимир Олександрович, який отримав більше 73% голосів виборців в Україні та майже 90%  у Кривому Розі й у Дніпропетровській області. Результати виборів 03 травня 2019 року оприлюднено в офіційних виданнях «Голос України» та «Урядовий кур'єр».

14 травня 2019

© 2009—2020, Виконком Криворізької міської ради