Офіційний вебсайт Криворізької міської ради та її виконавчого комітету
Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради Виконком Криворізької міської ради Офіційний веб-сайт виконкому Криворізької міської ради

Як одержати готовий результат в ЦНАП «Віза»?

Створено: 2019-05-14 10:34:25Оновлено: 2019-05-14 10:42:05

Шановні замовники послуг!

 

Ви подали через Центр адміністративних послуг «Віза»  документи на отримання послуги  - відтепер отримання результату звернення щохвилинно контролюється адміністратором.                           

Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» для суб’єктів звернень визначено можливість обирати спосіб інформування їх про результат надання послуги - телефоном, шляхом направлення СМС-повідомлення, повідомлення на електронну пошту та його отримання - особисто, засобами поштового  або телекомунікаційного зв’язку.

За Вашим бажанням, на зазначений у Вашому зверненні номер телефону направляється СМС-повідомлення про готовність документів, наступного тексту: «Ваші  документи  готові в Центрі адмінпослуг  «Віза». Код № ХХХХХХ», де номер коду ідентифікує саме Ваше звернення.                                                                                                                                              

   

 

 

 Крім того, переглянути стан виконання замовленої  послуги  можливо  на веб-порталі  Центру «Віза» viza.kr.gov.ua в розділі «Мій  кабінет».

Після отримання повідомлення про готовність документів, Вам необхідно забрати результат замовленої послуги у  Центрі «Віза» або його територіальних підрозділах. Видача документів здійснюється щоденно (крім вихідних та святкових днів) з 9.00  до  16.30  години  (вівторок, четвер  -  до     20.00 години), без перерви.

При отриманні результатів послуги при собі бажано мати СМС-повідомлення або набір шести цифр коду з СМС-повідомлення, або опис вхідного пакету документів, який Ви отримали від адміністратора в момент звернення.Одержати готовий результат послуг у «Візі»

 ПРОСТО  ДОСТУПНО  ЯКІСНО!

                                                      Ми працюємо для Вас!

#ВсеБудеЦНАП!

 

Контакти Центру адміністративних послуг «Віза»:
Тел. 0-800-500-459 (безкоштовно),
e-mail:
viza@kr.gov.ua

http://viza.kr.gov.ua/

 

 

14 травня 2019

© 2009—2020, Виконком Криворізької міської ради