Офіційний сайт Криворізької міської ради та її виконавчого комітету
Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради Виконком Криворізької міської ради Офіційний веб-сайт виконкому Криворізької міської ради

ID-картки випускникам навчальних закладів - у пріоритеті!

Створено: 2018-05-14 16:49:13Оновлено: 2018-05-14 16:50:17

Центр «Віза» всіляко сприятиме процесу оформлення ID-карток випускникам загальноосвітніх навчальних закладів. Така акція наразі запроваджена і обласним управлінням міграційної служби в Дніпропетровській області.

 У співпраці із місцевими управлінням освіти і науки виконкому Криворізької міської ради та керівниками навчальних закладів організовано прийом учнів в окремо встановлені години.

Для оформлення ID-картки вперше школярі можуть звернутися до Центру адміністративних послуг «Віза» або, якщо зручно, до підрозділів ДМС за місцем реєстрації та надати свідоцтво про народження, реєстраційний номер облікової картки платників податків, паспорти батьків (або одного з них), довідку про реєстрацію місця проживання (форма -13). Перший паспорт громадянину України у формі ID-картки видається безкоштовно при досягненні ним 14-річного віку.

Паспортні офіси Центру «Віза», згідно з нормативними документами, приймають мешканців міста для оформлення паспорта громадянина України у вигляді ID – картки, з реєстрацією місця проживання в тому районі, де знаходиться офіс, а саме для мешканців:

• Металургійного району - за адресою: площа Молодіжна, 1;

• Інгулецького району - за адресою: проспект Південний, 1;

• Центрально-Міського району - за адресою: вулиця Староярмаркова, 44.

Ми чекаємо на Вас щодня з понеділка по п`ятницю з 9.00 до 16.00 для оформлення паспорта.

 

 

 

 

 Ми працюємо для Вас!
Наша якість- Ваша довіра

 

Контакти Центру адміністративних послуг «Віза»:
Тел. 0-800-500-459 (безкоштовно),
e-mail: viza@kr.gov.ua

14 травня 2018

© 2009—2018, Виконком Криворізької міської ради