Офіційний веб-сайт Криворізької міської ради та її виконавчого комітету
Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради Виконком Криворізької міської ради Офіційний веб-сайт виконкому Криворізької міської ради

ЧЕТВЕР У ЦНАПІ – І ЗНОВУ АНШЛАГ!

Створено: 2019-03-14 14:16:08Оновлено: 2019-03-14 14:19:40

Таку фразу можна почути в Центрі «Віза» щочетверга, бо саме в цей день представники підприємств, установ, організацій – надавачів послуг, у тому числі  7 суб’єктів господарювання, що посідають монопольне становище на ринку комунальних послуг   (водо-, тепло-, газо-, електропостачання тощо) здійснюють прийом громадян, підприємців з питань, що стосуються їх повноважень у цій сфері.

Із усіма підприємствами, установами, організаціями, представники яких входять до складу Центру, міським головою Вілкулом Ю.Г. укладено Меморандум про взаємодію у сфері надання якісних адміністративних, інших публічних послуг мешканцям м. Кривого Рогу. З початку року повноважними представниками учасників Центру обслуговано понад 8000  замовників. Підвищеним попитом користуються послуги Криворіжтепломережі, Кривбасводоканалу, Укртелекому, до яких можна звернутись з питань узгодження топозйомок, оформлення декларацій, договорів, тощо.

Шановні криворіжці!

Звертайтеся до Центру «Віза» та плануйте свій візит, ознайомившись із графіком роботи  всіх суб’єктів надання послуг перейшовши за посиланням:

https://docs.google.com/document/d/1TCfzZ2_-Pm2b_G4XFW3Z6aejWvM3GzweqnIbZucgLdc/edit

Ми працюємо для Вас!

#ВсебудеЦНАП!

 

Контакти Центру адміністративних послуг «Віза»:
0-800-500-459 (безкоштовно),
e-mail:
viza@kr.gov.ua

14 березня 2019

© 2009—2019, Виконком Криворізької міської ради