Офіційний сайт Криворізької міської ради та її виконавчого комітету
Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради Виконком Криворізької міської ради Офіційний веб-сайт виконкому Криворізької міської ради

ДО УВАГИ СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ МІСТА!

Створено: 2017-02-14 14:33:07Оновлено: 2017-02-14 14:33:58

Для формування сприятливого підприємницького середовища на місцевому рівні рішенням міської ради від 21.12.2016 №1173 затверджено Програму сприяння розвитку малого та середнього підприємництва в м.Кривому Розі на 2017 – 2020 роки, метою якої є забезпечення сталого розвитку мікро-, малого та середнього підприємництва, зростання його інвестиційної та інноваційної активності, підвищення рівня його конкурентоспроможності та внеску в забезпечення соціально-економічного розвитку міста.

Практичним втіленням стратегічних її напрямів є в т.ч. покращення регуляторного середовища: для надання фінансової підтримки бізнес-громади міста  підготовлено регуляторний акт, спрямований на часткове відшкодування відсотків за кредитами суб’єктам господарювання малого й середнього бізнесу за проектами зі створення нових робочих місць (проект перебуває на публічній експертизі за регуляторною процедурою). Фінансова складова проекту визначена в сумі 990,0 тис.грн.

Крім того,  для створення максимально сприятливих умов для ведення підприємницької діяльності розпорядженням міського голови від 06.02.2017 №17-р «Про недопущення згортання підприємництва в місті» запроваджено низку заходів, направлених на забезпечення функціонування телефонів «гарячої лінії» з прийому звернень від суб’єктів господарювання у разі проведення планових та позапланових заходів контролю в об’єктах бізнесу з метою сприяння захисту законних прав та інтересів суб’єктів господарювання відповідно до чинного законодавства України. Рекомендовано фіскальним органам та органам держконтролю здійснювати контрольно-перевірочні заходи виключно в межах наданих повноважень. Також надано доручення органам місцевого самоврядування підготувати проект рішення міської ради про перегляд на 2017 рік ставок єдиного податку платникам І та ІІ груп, розглянувши можливість зменшення їх розміру;   неухильно дотримуватись виконання строків підготовки актів органів місцевого самоврядування з регуляторної діяльності та продовжити роботу з підвищення рівня клієнтоцентричності з прискоренням запровадження у Центрі адміністративних послуг «Віза» одним пакетом послуг за «життєвою ситуацією «Новий суб’єкт – новий об’єкт».

З метою підтримки ділової та інноваційної активності сегменту криворізького підприємництва п’ятнадцятий рік поспіль проводиться конкурс-рейтинг серед суб’єктів господарювання міста (відповідно до рішення виконкому міської ради від 08.02.2017 №56), метою якого є виявлення кращих представників підприємницьких структур, їх відзначення за значні досягнення в забезпеченні стабільного розвитку  галузей економіки міста, соціальної сфери, популяризація запровадження новітніх технологій у виробництво та організацію праці. Зразок реєстраційної форми, необхідної для участі в конкурсі-рейтингу Ви можете знайти на офіційній сторінці виконкому міської ради (http://kr.gov.ua/), а також скориставшись послугами модуля «Віртуальний бізнес-інкубатор» порталу «Криворізький ресурсний центр» (http://bi.krogerc.info/).

За більш детальною інформацією звертатись до управління розвитку підприємництва виконкому міськради (каб.512) або за телефоном (0564) 92-25-89.

14 лютого 2017

© 2009—2018, Виконком Криворізької міської ради