Офіційний вебсайт Криворізької міської ради та її виконавчого комітету
Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради Виконком Криворізької міської ради Офіційний веб-сайт виконкому Криворізької міської ради

ТОП-5 ПОПУЛЯРНИХ ПОСЛУГ В ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ПІДРОЗДІЛАХ ЦЕНТРУ «ВІЗА» («ЦЕНТР ДІЇ»)

Створено: 2022-01-14 12:15:37Оновлено: 2022-01-14 12:18:39

З кожним роком Центр адміністративних послуг «Віза» («Центр Дії») змінюється на краще враховуючи потреби та побажання наших замовників послуг та створення доступних та зручних умов отримання адміністративних послуг у Кривому Розі.

Враховуючи велику протяжність нашого міста, функціонує розгалужена мережа, яка включає, окрім головного офісу, 7 територіальних підрозділів Центру у кожному районі міста, а в Інгулецькому – їх 2, щоб кожний мешканець мав змогу не витрачати зайвий час на дорогу та отримати послуги просто, доступно та якісно якнайближче до свого дому. Це також повністю відповідає критеріям територіальної доступності центру надання адміністративних послуг, встановлених на державному рівні.

Перелік послуг, які суб’єкти звернення можуть отримати звернувшись до будь-якого територіального підрозділу Центру постійно зростає та включає на сьогодні 515 видів послуг різноманітного характеру, серед яких і 9 комплексних послуг за життєвими ситуаціями. Моніторинг популярності послуг дозволяє нам підтримувати їх асортимент в актуальному стані.

В ТОП-5 популярних послуг минулого року увійшли:

- реєстрація права власності та інших речових прав;

- реєстрація бізнесу;

- послуги виконкомів районних у місті рад;

- отримання дозволів на розміщення  зовнішньої реклами та порушення об’єктів благоустрою;

- надання витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку.

 

Всі територіальні підрозділи Центру «Віза» (Центр Дії») працюють за єдиними стандартами у повній взаємодії задля забезпечення якісного обслуговування замовників послуг. Ми працюємо для людей і наш пріоритет - робити все, щоб забезпечити надання якісних адміністративних та публічних послуг.

 

        Нагадуємо, що в умовах карантину, прийом замовників послуг у Центрі «Віза» («Центр Дії») та його підрозділах здійснюється виключно за попереднім записом та з додержанням протиепідемічних заходів (температурний скринінг, наявність захисних масок, вологе прибирання та кварцювання приміщень).

Обирайте зручні для Вас варіанти реєстрації, скориставшись:

 

  • сторінкою вебпорталу Центру «Віза» («Центр Дії») http://viza.kr.gov.ua/  «Запис на прийом»/ «Попередня реєстрація»;

 

  • мобільним застосунком «Попередня реєстрація в електронній черзі «IS-LINE», попередньо завантаживши його в Googl Play Market або за допомогою сервісу швидкого переходу (QR-коду);

 

  • сервісом чат-бот в месенджерах Viber та Telegram.

Для швидкого переходу – відскануйте потрібний QR код

 

 

Ми працюємо для Вас!

 

 

Контакти Центру адміністративних послуг «Віза» («Центр Дії»):
Тел. 0-800-500-459 (безкоштовно),
e-mail: 
viza@kr.gov.ua,

http://viza.kr.gov.ua

14 січня 2022

© 2009—2022, Виконком Криворізької міської ради
Розробка сайту ФОП Патинко Ю.С.