Офіційний вебсайт Криворізької міської ради та її виконавчого комітету
Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради Виконком Криворізької міської ради Офіційний веб-сайт виконкому Криворізької міської ради

Земельний офіс Центру «Віза» («Центр Дії») інформує

Створено: 2022-01-14 12:59:40Оновлено: 2022-01-14 13:02:23

На початку року, традиційно, збільшилась кількість звернень щодо нормативної грошової оцінки земельних ділянок, адже відповідно до Податкового кодексу України цей показник використовується для визначення суми податкових зобов’язань з земельного податку та орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності.

Цьогоріч це питання особливо актуальне для всих землекористувачів у зв’язку зі зміною нормативної грошової оцінки земель нашого міста. Відповідне рішення Криворізької міської ради було прийнято 26.05.2021 та набуло чинності з 01.01.2022.

Відомості про нормативну грошову оцінку можна отримати у формі витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку звернувшись до Центру «Віза», попередньо зареєструвавшись на прийом до адміністратора, або за допомогою електронних сервісів Держгеокадастру, що дуже зручно та актуально в умовах дії карантинних обмежень. Для цього потрібно  зробити декілька простих кроків:

Крок 1. Зайти на сторінку електронних сервісів земельного кадастру https://e.land.gov.ua/services.

Крок 2. Обрати електронну послугу «Видача витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки.

Крок 3. Пройти ідентифікацію з використанням електронного цифрового підпису чи іншого альтернативного засобу ідентифікації особи.

Крок 4. Заповнити та відправити заяву.

Отримати результат можна в електронному вигляді на електронну пошту, вказану у заяві,  або у паперовому вигляді у Центрі адміністративних послуг, який було Вами обрано при реєстрації онлайн заяви.

Для тих землекористувачів, які використовують земельні ділянки на умовах попереднього договору або є власниками приміщень, вбудованих у багатоповерхові житлові будинки та сплачують земельний податок, для отримання  інформації щодо нормативної грошової оцінки 1 м2 земельної ділянки необхідно звернутись до повноважного представника департаменту регулювання містобудівної діяльності та земельних відносин виконкому Криворізької міської ради, який здійснює прийом заяв у Земельному офісі Центру «Віза» щопонеділка, щовівторка та щочетверга.

 

Ми працюємо для Вас!

 

Контакти Центру адміністративних послуг «Віза»:
Тел. 0-800-500-459 (безкоштовно),
e-mail:
viza@kr.gov.ua,

http://viza.kr.gov.ua/

 

14 січня 2022

© 2009—2022, Виконком Криворізької міської ради
Розробка сайту ФОП Патинко Ю.С.