Офіційний вебсайт Криворізької міської ради та її виконавчого комітету
Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради Виконком Криворізької міської ради Офіційний веб-сайт виконкому Криворізької міської ради

Офіс з просування експорту в Україні проводить опитування серед експортерів

Створено: 2019-12-13 17:07:59Оновлено: 2019-12-13 17:10:11

 Шановні експортери!

 Державна установа "Офіс з просування експорту" при Міністерстві економічного розвитку і торгівлі України зараз проводить опитування серед експортерів з метою планування послуг на 2020 рік. Просимо вас виділити кілька хвилин та дати відповіді на зазначені питання.

 Завдяки цьому опитуванню буде зрозуміло реальні потреби експортерів та можливо буде організувати торговельні місії і участь у міжнародних виставках саме в тих країнах, в яких ви найбільше зацікавлені. Також результати опитування допоможуть визначитись з вектором подальшого розвитку експортної освіти, аналітики і консалтингових послуг.

 Пройти опитування можна за посиланням https://bit.ly/2Ox7hqx, яке триватиме до 15 грудня 2019 року.

 У разі виникнення додаткових питань, будь ласка, звертайтесь до експерта Офісу з просування експорту Литвина Андрія: alytvyn@epo.org.ua;
 +380 (66) 038 25 03.

 Щорічне проведення такого опитування українських бізнес-кіл визначене положеннями Експортної стратегії України на період 2017-2021 років. Його результати будуть проаналізовані фахівцями Мінекономрозвитку і використані при розробці рекомендацій державним агенціям, відповідальним за реалізацію заходів з підтримки експорту в Україні.

 Довідково

 Експортна стратегія України - документ “дорожня карта”, що визначає основні орієнтири для розвитку торговельних відносин України, подолання перешкод та використання наявних можливостей для розвитку експорту, ухвалена Кабінетом Міністрів України 27 грудня 2017 року. Її основною метою є забезпечити перехід до експорту наукомісткої інноваційної продукції для сталого розвитку та успіху України на світових ринках.

13 грудня 2019

© 2009—2020, Виконком Криворізької міської ради
Розробка сайту Perekrestok.agency