Офіційний сайт Криворізької міської ради та її виконавчого комітету
Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради Виконком Криворізької міської ради Офіційний веб-сайт виконкому Криворізької міської ради

Про початок процедури громадських слухань щодо врахування громадських інтересів по проекту містобудівної документації:

Створено: 2017-12-13 16:22:19Оновлено: 2017-12-13 16:23:15

«Детальний план території для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд за адресою: вул. Саранська, біля будинку 101а у Центрально-Міському  районі м. Кривого Рогу»

Детальний план території розроблений КП «Парковка та реклама» (головний архітектор проекту – Добровольський В.В.). Підставою для розроблення вищезазначеної документації є рішення Криворізької міської ради від 27.07.2017 №1889 «Про розробку детальних планів територій». Замовник – гр. Мануйленко А.А.

Згідно з планом зонування м. Кривий Ріг, проектована земельна ділянка розташована в межах житлової зони садибної забудови (Ж-1) Центрально-Міського району, на вул. Саранській, біля будинку 101а.

Наданою містобудівною документацією обґрунтовується можливість виділення даної земельної ділянки площею 0,1га гр. Мануйленко А.А. для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель  і споруд.

На теперішній час правоустановчі документи на земельну ділянку не оформлені, ділянка вільна від забудови, вкрита дикорослим трав’яним покровом та чагарниками.

Навколишню забудову складають індивідуальні житлові будинки,  господарські будівлі та споруди.

Навколо проектованої ділянки існує сформована інженерно-транспортна інфраструктура, що обслуговує квартал індивідуальної житлової забудови. Є можливість підключення проектованого індивідуального домоволодіння до централізованих інженерних мереж (водо-, електро-, газопостачання).

Техніко-економічні показники:

орієнтовна площа земельної ділянки – 0,1000 га;

площа забудови – 144,0 м2;

площа благоустрою – 856,0 м2;

щільність забудови – 14,4%.

Проектований житловий будинок являє собою одноповерхову будівлю з мансардою, розмірами в плані 12х12м, розрахований на 4 людини.

Планувальними обмеженнями ділянки є: суміжні землекористування, землі загального користування Криворізької міської ради (червона лінія вул. Саранської на відстані 3 м від проектованої ділянки), існуюча лінія забудови, з якою співпадає запроектований житловий будинок.

З проектом містобудівної документації можна ознайомитись в управлінні містобудування, архітектури та земельних відносин виконкому міської  ради  
(каб. 212а,   тел. 74 73.53,  прийм. 92 13 81, пл. Молодіжна, 1, м. Кривий Ріг, 50101).

Пропозиції до проекту містобудівної документації подаються громадянами у письмовому вигляді з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил, до відділу документообігу управління організаційно-протокольної роботи виконкому міськради (каб. 122, пл. Молодіжна, 1, м. Кривий Ріг, 50101).

Пропозиції приймаються до розгляду у місячний термін з дня опублікування даного повідомлення.


 

13 грудня 2017

© 2009—2018, Виконком Криворізької міської ради