Офіційний вебсайт Криворізької міської ради та її виконавчого комітету
Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради Виконком Криворізької міської ради Офіційний веб-сайт виконкому Криворізької міської ради

Офіційне повідомлення управління преси м. Кривий Ріг

Створено: 2020-11-13 12:31:19Оновлено: 2020-11-13 12:33:13

Криворізький міський голова Юрій Вілкул цими днями перебуває в Києві, в інституті серця Б.Тодурова, який згідно наказу Міністерства охорони здоров’я працює в штатному режимі, як заклад національного рівня.

Знаходячись в стаціонарі, мер проходить необхідні обстеження та лікування. Міський голова почуває себе нормально, всі управління та служби міста з ним постійно на зв'язку.

По завершенню необхідного лікування Юрій Вілкул планує повернутися до повсякденної роботи. Користуючись  перебуванням у столиці, мер обговорив з професором Борисом Тодуровим, з яким місто співпрацює по реалізації унікальної для України програми «Стоп-інфаркт», питання подальшого поліпшення надання медичної допомоги криворіжцям.

Завдяки впровадженню програми «Стоп-інфаркт» мешканцям Кривого Рогу стали доступні сучасні високотехнологічі методи лікування та діагностики, врятовано понад тисячі життів пацієнтів з гострим коронарним синдромом. В 9 лікарні відкрито нове сучасне відділення з ангіографічною системою, яка дозволяє проводити до  15  різних операцій на серці та судинах. А в тисячці  проведена реконструкція операційного блока й встановлено новий ангіографічний комплекс.

13 листопада 2020

© 2009—2021, Виконком Криворізької міської ради
Розробка сайту ФОП Патинко Ю.С.