Офіційний вебсайт Криворізької міської ради та її виконавчого комітету
Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради Виконком Криворізької міської ради Офіційний веб-сайт виконкому Криворізької міської ради

Ю.Вілкул привітав військовослужбовців зі святом: Для ефективної роботи криворізьких нацгвардійців місто придбало для військової частини ще один новий автомобіль - Renault Duster

Створено: 2021-10-13 13:29:08Оновлено: 2021-10-13 13:31:39

З нагоди Дня захисників і захисниць України військова частина 3011 Нацгвардії ім. Петра Калнишевського отримала нову техніку для патрулювання вулиць. Ключі від автомобіля Renault Duster вручив в.о. міського голови Юрій Вілкул. Кошти на автомобіль були виділені з міського бюджету.

Юрій Вілкул привітав зі святом Дня захисників і захисниць Украї́ни та  подякував бійцям за сумлінну службу з охорони громадського порядку у Кривому Розі.

«Військова частина 3011 є однією з кращих. Ви сумлінно виконуєте свій обов’язок – охороняєте мир, як на вулицях рідного міста, так і в зоні бойових дій. Коли військовослужбовці вашої частини несуть службу на міських маршрутах патрулювання, мешканці Кривого Рогу почувають себе у безпеці. Місто вдячне своїм захисникам і завжди спрямовуємо зусилля для вирішення важливих проблем і потреб військових. Я завжди повторюю: ми допомагаємо і будемо підтримувати й надалі військових. У 2019 році вже три таких авто для ефективної служби криворізьких нацгвардійців були придбані, і тепер ще один автомобіль марки Renault Duster, ми сьогодні передаємо для військової частини», - зазначив Ю.Вілкул.

Виконувач обов’язки командира військової частини 3011 полковник Андрій Артемчук від імені всіх військовослужбовців подякував в.о. міського голови за підтримку: «Наше основне завдання - це забезпечення громадської безпеки та публічного порядку у місті. Тому автомобіль, вручений Юрієм Григоровичем, буде застосовуватися для організації та несення служби з охорони громадського порядку у районах Кривого Рогу», - відзначив А.Артемчук.

Цього ж дня, в.о. міського голови Юрій Вілкул разом з військовослужбовцями, депутатами та з містянами вшанував пам'ять героїв – криворіжців, які загинули під час виконання військового обов’язку в зоні проведення антитерористичної операції на сході України та поклав квіти до Меморіального комплексу захисників держави на алеї Слави у сквері Металургійного району.

«Криворіжці завжди пам’ятатимуть земляків, які віддали своє життя  за рідну  землю. І запевняю – місто допомагало і буде допомагати воїнам і ветеранам усіх поколінь та їхнім родинам. Жодний не залишиться без  підтримки», - підкреслив мер Юрій Вілкул.

Також, у всіх районах міста відбулися урочисті заходи, присвячені святкуванню Дня захисників і захисниці України.

Довідково:

У ході реалізації Комплексної програми підтримки учасників АТО та ООС, членів їх сімей протягом 2014-2020 років з міського бюджету було виділено понад 219 млн грн. У 2021 році на соціальну підтримку вищезазначених категорій у міському бюджеті передбачено 46,5 млн грн, в тому числі на виплату матеріальної допомоги, харчування дітей у дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладах, надання медичних послуг та інше. Протягом року виплачується одноразова матеріальна допомога учасникам бойових дій АТО/ООС по 5000 грн. Міністр у справах ветеранів України Юлія Лапутіна, перебуваючи у Кривому Розі подякувала криворіжцям за те, що влада і громада багато роблять для соціальної підтримки та реабілітації військовослужбовців.

13 жовтня 2021

© 2009—2021, Виконком Криворізької міської ради
Розробка сайту ФОП Патинко Ю.С.