Офіційний вебсайт Криворізької міської ради та її виконавчого комітету
Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради Виконком Криворізької міської ради Офіційний веб-сайт виконкому Криворізької міської ради

«ДІДЖИТАЛ ВІЗА»: перевірити стан виконання послуги – легко!

Створено: 2021-10-13 15:28:58Оновлено: 2021-10-13 15:30:56

ВАША DIGITAL «ВІЗА» нагадує своїм замовникам про можливість перевірити  стан виконання послуг не виходячи з дому. Сьогодні, розкажемо Вам, як це зробити самостійно через вебпортал  Центру адміністративних послуг «Віза».

Варіант №1: «швидкий» спосіб без авторизації. На головній сторінці  у вікні «Перевір стан документу/справи»  необхідно ввести номер Вашої справи та натиснути кнопку «Перевірити». Після цього відобразиться статус Вашої справи.

Варіант №2: Детальний перегляд інформації по усім Вашим зверненням (номер справи, дата, назва послуги та стан звернення).

Для цього потрібно:

1. перейти на вебпорталі Центру «Віза» у розділ «Мій кабінет»;

 

2. авторизуватися зручним способом (Електронний підпис, Bank ID, Дія ID);

 

3. переглянути стан своїх звернень. 

  

Також нагадуємо, що при готовності документів на зазначений у Вашому зверненні номер мобільного телефону невідкладно направляється      СМС-повідомлення наступного змісту:

CNAP: «Документи готові (Код №ХХХХХХ),  адреса отримання, реєстрація: https://cutt.ly/myPGz6F»,  де номер коду ідентифікує саме Ваше звернення, а посилання для реєстрації – це миттєва можливість відразу зареєструватися в електронній черзі за попереднім записом на видачу документів.

Важливо! У період посилених карантинних обмежень прийом замовників послуг в Центрі «Віза» («Центр Дії») здійснюється виключно за попередньою реєстрацією до електронної черги.

Отже, це можна зробити: 

- за допомогою вебпорталу Центру «Віза», скориставшись сторінкою «Електронна черга» / «Попередня реєстрація» за посиланням http://surl.li/ajxjb;

- безкоштовно завантаживши мобільний застосунок «Попередня реєстрація в електронній черзі Центру «Віза» в GooglePlay за посиланням https://cutt.ly/ey7BNo5;

- за допомогою чат-ботів у популярних месенджерах Viber та Telegram.

 

 

 

Користуйтеся сучасними сервісами нового покоління!

 

Ми працюємо для Вас!

 

Будьте здорові!

 

Контакти Центру адміністративних послуг «Віза»:
Тел. 0-800-500-459 (безкоштовно),
e-mail: 
viza@kr.gov.ua,

  https://viza.kr.gov.ua/

 

13 жовтня 2021

© 2009—2021, Виконком Криворізької міської ради
Розробка сайту ФОП Патинко Ю.С.