Офіційний вебсайт Криворізької міської ради та її виконавчого комітету
Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради Виконком Криворізької міської ради Офіційний веб-сайт виконкому Криворізької міської ради

Мер Кривого Рогу з`явився до облпрокуратури за повісткою на 14.00 13.10.2020 для отримання підозри, запобіжного заходу та відсторонення від посади. Слідчий захворів, сказали викличуть в інший час

Створено: 2020-10-13 14:46:53Оновлено: 2020-10-13 15:05:34

«Мені нема чого приховувати і нічого боятися. Мені тільки щиро шкода, що мої опоненти на цих виборах опустилися до найбрудніших методів боротьби», - сказав Юрій Вілкул у прокуратурі.

Мер Кривого Рогу Юрій Вілкул прокоментував свій виклик до Дніпропетровської обласної прокуратури, в яку з'явився за повісткою для отримання підозри, запобіжних заходів та усунення від посади у зв'язку з тим, що за 2 тижні до виборів проти нього відкрили п'ять років тому сфальсифіковану справу. Вона стосується листа мера на підприємство «АрселорМіттал» про необхідність виконувати екологічні та соціальні програми в Кривому Розі. Це інтерпретують як тиск на бізнес. За 12 днів до виборів чинного мера Кривого Рогу Юрія Вілкула хочуть тим самим, фактично, відсторонити від участі у виборчій кампанії – вручивши підозру і повідомивши про можливість обрання запобіжного заходу (аж до взяття під варту) і силового відсторонення від займаної посади.

«Мені немає чого приховувати і нічого боятися. Мені тільки щиро шкода, що мої опоненти на цих виборах опустилися до найбрудніших методів боротьби. А ця так звана «справа» використовувалася ще паном Луценком для того, щоб через мене тиснути на народних депутатів від Кривого Рогу. Щоб вони голосували так, як їм скажуть – «за» антинародні закони. Не вийшло тоді, не вийде і зараз. Я щиро сподіваюся, що про те, що відбувається з прямим тиском під час виборів у Кривому Розі не знає особисто Президент. Думаю, що це - передвиборча агонія місцевих слуг олігархів, які хочуть вислужитися. Але мене залякати неможливо. Я буду боротися за Кривбас, я буду боротися за право всіх криворіжців самим робити свій вибір», - підкреслив Юрій Вілкул.

Нагадаємо, з метою тиску на Юрія Вілкула ще при Порошенку в Криворізькій мерії було проведено понад 500 перевірок усіма силовими і контролюючими органами країни, понад сотню обшуків – все з нульовим результатом.

Адвокат Марина Акімова прокоментувала ситуацію:

«Як і було написано у повістці, ми з Юрієм Григоровичем приїхали на 14.00 до прокуратури для отримання підозри, запобіжного заходу – читаємо, як взяття під варту – і відсторонення від займаної посади по взятій з притрушеної пилом полиці «луценківській» справі 2015 року, яку заново відкрили за 2 тижні до виборів. Нам сказали, що слідчий захворів і нас викличуть в інший час».

13 жовтня 2020

© 2009—2021, Виконком Криворізької міської ради
Розробка сайту ФОП Патинко Ю.С.