Офіційний веб-сайт Криворізької міської ради та її виконавчого комітету
Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради Виконком Криворізької міської ради Офіційний веб-сайт виконкому Криворізької міської ради

«Віза» безбар`єрна: вивчаємо уроки жестової мови

Створено: 2019-03-13 16:18:55Оновлено: 2019-03-13 16:21:39

«РАЗОМ – краще» - це започаткований міським головою Ю.Г.Вілкулом проект, метою якого є підтримка людей з інвалідністю та створення для них безбар'єрного середовища в сфері отримання адміністративних, інших публічних послуг на рівні з іншими громадянами. У листопаді 2018 року між виконкомом Криворізької міської ради та Дніпропетровською обласною організацією Українського товариства глухих укладено Меморандум про взаємодію щодо створення безбар’єрного середовища в Офісах послуг органів  місцевого самоврядування м.Кривого Рогу. В його рамках визначено співпрацю у сфері вивчення жестової мови та інших засобів комунікації із заявниками з порушеннями слуху службовцями органів місцевого самоврядування м.Кривого Рогу.

Протягом січня-лютого на базі Центру адміністративних послуг «Віза» навчання пройшла група службовців із 28 осіб. У березні розпочався ІІ етап навчання. До складу групи входять 31 службовець органів місцевого самоврядування: адміністратори і державні реєстратори, службовці підрозділів по роботі зі зверненнями громадян, соціального захисту населення, відділів реєстрації місця проживання громадян виконкомів райрад. Протягом двох місяців, щосереди, службовці опановуватимуть мову жестів. В подальшому, отримані знання допоможуть працівникам Криворізьких Офісів послуг бути більш приязними, забезпечити більш доступні та зручні умови для отримання адміністративних, інші публічних послуг замовниками з особливими потребами.

        

        

Ми працюємо для Вас!

#ВсеБудеЦНАП!

 

Контакти Центру адміністративних послуг «Віза»:

Тел. 0-800-500-459 (безкоштовно),

e-mail: viza@kr.gov.ua

13 березня 2019

© 2009—2019, Виконком Криворізької міської ради