Офіційний вебсайт Криворізької міської ради та її виконавчого комітету
Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради Виконком Криворізької міської ради Офіційний веб-сайт виконкому Криворізької міської ради

Розвиток туристичної галузі Кривого Рогу. Підсумки 2019 року.

Створено: 2020-02-13 16:09:39Оновлено: 2020-02-13 16:11:00

Туристична сфера Кривого Рогу продовжує стрімко розвиватись і результати 2019 року є тому гарним підтвердженням.

Покладено міцний фундамент для формування міського туристичного кластеру. Криворізький туризм розширює свої кордони. За минулий рік туристичний потенціал міста було презентовано більше як на трьох десятках заходів, 4 з них мали міжнародний статус.

За підсумками усіх заходів і проведеної роботи маємо позитивну динаміку екскурсантів, чисельність яких за рік зросла на 21%. Надходження до міського бюджету від туризму лише за показником туристичного збору склали 2,4 млн. грн.

Туристична галузь поступово набирає обертів, кількість і географія прихильників промислового туризму збільшується, а це означає, що відпочинок у Кривому Розі в стилі «індастріал» приваблює як українців так і іноземців, які приїздять до Кривого Рогу з туристичними цілями. Це представники Польщі, Німеччини, Грузії, США, Білорусі, Австрії, Великобританії, Франції, Болівії, Марокко, Латвії, та ін.

Формуючи криворізьку ідентичність 14 вересня 2019 року в місті втретє проведено фестиваль "Industrial Fest", основна ідея якого полягає в популяризації діючої індустрії, що є домінуючою в структурі економіки міста. В рамках фестивалю було проведено INDUSTRIAL WEEK, де впродовж тижня в різних районах міста відбулося 24 різноманітні події. Фестиваль та заходи протягом тижня індустріальної культури відвідало близько 10 тисяч криворіжців та гостей міста.

Знаковим для розвитку туризму в 2019 році стала перемога міста у всеукраїнському конкурсі "Кращі практики місцевого самоврядування", що організований Міністерством розвитку громад та територій спільно з Радою Європи. Проєкт "Кривий Ріг – нереальна реальність" відзначено дипломом             І ступеню.

Саме такі відзнаки надають впевненості в тому, що розвиток промислового туризму в Кривому Розі рухається в правильному напрямку і досвід у цій галузі є важливим і цінним.

13 лютого 2020

© 2009—2021, Виконком Криворізької міської ради
Розробка сайту ФОП Патинко Ю.С.