Офіційний вебсайт Криворізької міської ради та її виконавчого комітету
Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради Виконком Криворізької міської ради Офіційний веб-сайт виконкому Криворізької міської ради

«Як замовити виїзне обслуговування мобільних «Кейс – адміністраторів» Центру «Віза»»?

Створено: 2020-02-13 15:07:19Оновлено: 2020-02-13 15:15:04

Наближення адміністративних послуг до їх замовників – основне завдання влади.  На державному рівні це активно реалізується через електронні сервіси,  розширення мережі «точок доступу» для отримання цих послуг. Але, не всі мешканці готові та можуть перейти в електронний формат відносин. Тож, Центр «Віза» інформує, що cкористатися безкоштовним обслуговуванням через мобільного адміністратора удома, у лікарні, у закладах соціальної сфери тощо, мають можливість:

- особи з інвалідністю внаслідок війни
- учасники бойових дій
- учасники війни
- Герої України
- Герої Соціалістичної праці
- особи з інвалідністю І, ІІ груп,  діти з інвалідністю
- особи які досягли 75-річного віку
- особи які тимчасово втратили можливість самостійно пересуватися, та породіллі (під час перебування у лікарняних закладах, удома), які особисто не можуть звернутися до Центру «Віза»
- особи які за висновком лікарсько-консультативної комісії не здатні до самообслуговування і потребують постійної сторонньої допомоги
- багатодітні сім’ї, у яких виховується 5 і більше дітей, та сім’ї, матері яких мають почесне звання «Мати-героїня».

    Адміністративні послуги надаються за допомогою мобільного «кейс – адміністратора».  Валіза має все необхідне обладнання для повноцінного надання адміністративних послуг.  До кейсу входять міні ноутбук, принтер, сканер, зчитувач ID-карток,  відеокамера для фіксації процесу обслуговування, модем для доступу в інтернет.

Замовити послугу криворіжці можуть, оформивши заявку  одним  із способів:

  • за телефоном  «Гарячої» лінії 0-800-500-459 (безкоштовно);
  •  письмове звернення до Центру «Віза» або його територіальних центрів, мобільних офісів;
  • електронне звернення на вебпортал Центру «Віза» http://viza.kr.gov.ua, на e-mail: viza@kr.gov.ua (цілодобово)

!  Виїзд здійснюється протягом 3-х днів після оформлення заяви з урахуванням графіку роботи Центру «Віза»

! Послуга надається БЕЗКОШТОВНО! Оплата здійснюється тільки за послуги, за які передбачений адміністративний збір за законом.

!  Кожен працівник ЦНАП з великою відповідальністю ставиться до питання конфіденційності клієнта, спеціалізовані програми для роботи адміністратора   Центру мають доступ лише за наявністю паролів.

 

   До відома: З початку 2020 року Центром «Віза» за допомогою виїзних обслуговувань надано  26 адміністративних послуг  на дому. А ще є приємна новина – за допомогою «кейс – адміністратора»  на виїзному обслуговуванні    ВІЗИ МОБІЛЬНОЇ успішно оформлюється комплексна послуга єМалятко. Це перший в Україні такий досвід! І ЦНАПом «Віза» вже оформлено 3 таких єМаляток!

 

Ми працюємо для Вас!

# ВсеБудеЦНАП!

 

Контакти Центру адміністративних послуг «Віза»:
тел. 0-800-500-459 (безкоштовно)
e-mail: viza@kr.gov.ua;

       http://viza.kr.gov.ua

13 лютого 2020

© 2009—2020, Виконком Криворізької міської ради