Офіційний сайт Криворізької міської ради та її виконавчого комітету
Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради Виконком Криворізької міської ради Офіційний веб-сайт виконкому Криворізької міської ради

АДМІНІСТРАТОРИ «ВІЗИ» ПІДВИЩУЮТЬ КВАЛІФІКАЦІЮ

Створено: 2018-02-13 09:21:51Оновлено: 2018-02-13 09:24:12

 

Головний меседж Центру адміністративних послуг «Віза»  для своїх відвідувачів-заявників: Просто. Доступно. Якісно.

ЦНАП реалізує його, системними стали для адміністраторів тренінги з питань змісту адміністративних послуг, які охоче проводять суб’єкти їх надання.

9 лютого навчали провідні фахівці відділу у Криворізькому районі Головного управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області, обговорюючи разом питання:

  • останніх змін у чинному законодавстві у сфері земельних відносин;
  • алгоритму видачі витягів з Держгеокадастру;
  • порядку реєстрації земельних ділянок тощо.

Якість нашої роботи визначає довіру до нас криворіжців, постійно наголошує очільник нашого міста Ю.Г.Вілкул.

До речі, адміністратори Центру «Віза»  завершують оn-line навчання «Єдині вимоги (Стандарт) до якості обслуговування відвідувачів ЦНАПу».

Замовникам послуг Держгеокадастру ще раз нагадуємо про те, що значення коефіцієнта індексації нормативної грошової оцінки сільськогосподаських угідь, земель населених пунтків та інших земель несільськогосподарського призначення за 2017 рік - становить 1,0.

Отже, для розрахунку орендованої плати за землю на 2018 рік землекористувачам не потрібно звертатись до Центру «Візи», відділу у Криворізькому районі Головного управління Держгеокадастру  у Дніпропетровській області, а можливо самостійно проіндексувати нормативну грошову оцінку земельної ділянки на коефіцієнт 1,00.

А криворіжцям – про те, що рішенням міської ради від 31.01.2018 року №2449 встановлено у 2018 році пільги з плати за землю в розмірі трьох відсотків суми земельного податку для громадян за земельні ділянки, зайняті індивідуальними гаражами, садовими й дачними будинками та під розміщення дачно-будівельних (дачних), садівницьких, городницьких (непідприємницьких) товариств.

Ми працюємо для Вас!
Наша якість - Ваша довіра!

Контакти Центру адміністративних послуг «Віза»:
Тел. 0-800-500-459 (безкоштовно), 493-08-28
e-mail: viza@kr.gov.ua


 

13 лютого 2018

© 2009—2018, Виконком Криворізької міської ради