Офіційний сайт Криворізької міської ради та її виконавчого комітету
Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради Виконком Криворізької міської ради Офіційний веб-сайт виконкому Криворізької міської ради

Гості нашої `Візи`

Створено: 2018-02-13 15:43:23Оновлено: 2018-02-13 15:49:29

Представники Асоціації міст України, Норвезької асоціації місцевих і регіональних влад, Норвезького інституту міських і регіональних досліджень Осло та Акерхузького університетського коледжу прикладних наук (НІМБ) в рамках проекту «Партисипативна демократія та обґрунтовані рішення на місцевому рівні в Україні» після презентації результатів соціологічного дослідження відвідали ЦНАП «Віза».

Ми на проектах «Візи» (Мобільний офіс – трансформер, мобільні кейси, мобільні додатки, Активний громадянин, інші) показали реальні результати підвищення ефективності діяльності органів місцевого самоврядування Кривого Рогу у відкритості взаємодії з громадою, участі громади у прийнятті рішень владою.

Гостей зацікавила затребуваність послуг «ВІЗИ» МОБІЛЬНОЇ; механізми контролю за своєчасністю надання послуг, у тому числі і безпосередньо самими замовниками; подальші перспективи роботи ЦНАПу, насамперед спрямовані на прозорість діалогу влади з громадою.

Шановні криворіжці! Ваш Центр «Віза» постійно вдосконалюється і нам вкрай важлива Ваша думка! Тому нагадуємо, що з метою постійного вивчення громадської думки новий сервіс інтерактивного опитування «Активний громадянин» (http://aktiv.kr.gov.ua/) продовжує дослідження бізнес-клімату у Кривому Розі. Ми чекаємо на Вашу активну громадську позицію!!!

 

Ми працюємо для Вас!
Наша якість- Ваша довіра

Контакти Центру адміністративних послуг «Віза»:
Тел. 0-800-500-459 (безкоштовно),
e-mail: viza@kr.gov.ua


 

13 лютого 2018

© 2009—2018, Виконком Криворізької міської ради