Офіційний вебсайт Криворізької міської ради та її виконавчого комітету
Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради Виконком Криворізької міської ради Офіційний веб-сайт виконкому Криворізької міської ради

ВІДПОВІДАЄМО НА АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ КРИВОРІЖЦІВ ДО КОНТАКТ-ЦЕНТРУ 1520

Створено: 2021-01-13 16:18:15Оновлено: 2021-01-13 16:24:05

ЗАСТУПНИК ДИРЕКТОРА ДЕПАРТАМЕНТУ СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ ВИКОНКОМУ КРИВОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОЛЬГА КАЛУГІНА

  • Чи має право студентка денної форми навчання закладу вищої освіти на відшкодування вартості послуги з догляду за дитиною до трьох років «муніципальна няня».

Відповідно до чинного законодавства, компенсація послуги «муніципальна няня» надається за умови зайнятості кожного з батьків, опікунів дитини відповідно до Закону України «Про зайнятість населення», за винятком отримувачів послуги «муніципальна няня», які здійснюють догляд за дитиною з інвалідністю, хворою дитиною або тією, що отримала тяжку травму або потребує трансплантації органа чи паліативної допомоги, а також отримувачів послуги «муніципальна няня», у яких одночасно народилося троє і більше дітей.

Згідно зі статтею 4 Закону України «Про зайнятість населення», до зайнятого населення належать особи, які навчаються за денною або дуальною формою здобуття освіти у закладах загальної середньої, професійної (професійно-технічної), фахової передвищої та вищої освіти та поєднують навчання з роботою.

Отже, студенти, які навчаються у закладах вищої освіти за денною формою, мають право на призначення компенсації лише у разі поєднання навчання з роботою.

НАЧАЛЬНИК УПРАВЛІННЯ    ОРГАНІЗАЦІЙНО-ПРОТОКОЛЬНОЇ РОБОТИ ВИКОНКОМУ КРИВОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОЛЕНА ЗАТОЛОКІНА

  • Коли проводяться сесії Криворізької міської ради?

 

Відповідно до Регламенту Криворізької міської ради,  затвердженого рішенням міської ради від 17.12.2020 №1, міська рада проводить роботу сесійно. Сесії ради складаються із засідань постійних комісій, одного або кількох пленарних засідань ради. Як правило, пленарні засідання проводяться в четверту середу місяця, засідання постійних комісій ради – за п’ять днів до пленарного засідання. Розпорядження міського голови про скликання чергової сесії, із зазначенням основних питань, що виносяться на розгляд ради, місця й часу проведення доводиться до відома населення міста шляхом оприлюднення на офіційному вебсайті Криворізької міської ради та її виконавчого комітету (www.kr.gov.ua, розділ «Події та анонси»), у засобах масової інформації не пізніше десяти календарних днів до її відкриття.

  • Коли буде скликана сесія міської ради в січні 2021 року?

 

Розпорядженням міського голови від 11.01.2021 №5-р скликано ІІІ сесію Криворізької міської ради. 22 січня 2021 року плануються засідання постійних комісій, за окремим графіком, 27 січня 2021 року – пленарне засідання міської ради.

  • Чи здійснюється пряма трансляція пленарних засідань міської ради?

 

Засідання міської ради, постійних комісій ради є відкритими та гласними.

Мешканці міста мають можливість спостерігати за ходом пленарних засідань сесій міської ради на офіційному вебсайті Криворізької міської ради та її виконавчого комітету в реальному часі за допомогою відеохостингу –   You-Tube https://kr.gov.ua/onlayn_translyatsii. Архів онлайн трансляцій пленарних засідань зберігається у вільному доступі  на офіційному вебсайті.

Якщо є бажання бути присутнім на пленарному засіданні, громадянин повинен подати  до виконкому міської ради  відповідну заяву до закінчення робочого дня, що передує пленарному засіданню, у разі наявності вільних місць – безпосередньо перед пленарним засіданням.

Звертаємо увагу – на виконання вимог Постанов Кабінету Міністрів України щодо запобігання поширення гострої респіраторної хвороби    COVID-19 та впровадження карантинних заходів на території України, доступ громадян до приміщень виконкому міської ради тимчасово обмежений.

13 січня 2021

© 2009—2021, Виконком Криворізької міської ради
Розробка сайту ФОП Патинко Ю.С.