Офіційний сайт Криворізької міської ради та її виконавчого комітету
Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради Виконком Криворізької міської ради Офіційний веб-сайт виконкому Криворізької міської ради

Про пільговий проїзд школярів у громадському транспорті м.Кривого Рогу

Створено: 2016-12-12 17:03:17Оновлено: 2016-12-12 18:30:05

Відповідно до рішення міської ради від 23.09.2015 №3958 Про затвердження Порядку розгляду електронної петиції до міської ради» (зі змінами) міською радою розглянуто електронну петицію «Про пільговий проїзд школярів у громадському транспорті м.Кривого Рогу».

Загальна середня освіта м. Кривого Рогу представлена 146 загальноосвітніми навчальними закладами, в яких навчається 64 861 учнів, з них від 6 до 16 років – 60 896 дітей.

Усі учні забезпечені доступом до отримання загальної середньої освіти в територіальних межах міста з пішою доступністю.

Для 210 дітей з віддалених районів міста де немає навчальних закладів у пішому доступі (селища Зелене, старий Інгулець, Верабово, Чапаєво, Романівка, Горького)організовано підвіз до закладів Інгулецького, Покровського та Тернівського районів за кошти міського бюджету.

Підвезення дітей із сіл Криворізького району знаходиться у компетенції Дніпропетровської обласної державної адміністрації і фінансується у рамках виконання державної цільової програми «Шкільний автобус».

Додатково повідомляємо, що за рахунок коштів міського бюджету в Кривому Розі збережено безкоштовний проїзд пільговим категоріям громадян, який не фінансується з боку держави. В умовах значного недофінансування загальної середньої освіти з державного бюджету, в місті за рахунок коштів міського бюджету 100% забезпечується безкоштовне харчування учнів 1-4 класів та дітей пільгових категорій, збережена та підтримується в належному стані мережа закладів.

Таким чином, введення пільгового проїзду для учнів загальноосвітніх навчальних закладів потребує додаткового залучення значного фінансового ресурсу з міського бюджету, що на сьогодні є неможливим.

Також повідомляємо, що за дорученням міського голови Ю.Вілкула виконкомом Криворізької міської ради направлено звернення до Кабінету Міністрів України та Верховної Ради України щодо передбачення у державному бюджеті на 2017 рік коштів на пільговий проїзд окремих категорій громадян у тому числі і школярів.


 

12 грудня 2016

© 2009—2018, Виконком Криворізької міської ради