Офіційний сайт Криворізької міської ради та її виконавчого комітету
Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради Виконком Криворізької міської ради Офіційний веб-сайт виконкому Криворізької міської ради

На електронну петицію №842016-ЕП щодо заборони підвищення вартості проїзду повідомляємо:

Створено: 2016-12-12 16:03:22Оновлено: 2016-12-12 18:06:24

Відповідно до вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» в період з 10.11.2016 до 12.12.2016 триває публічне обговорення проекту регуляторного акта – проекту рішення виконкому міської ради «Про встановлення в м. Кривому Розі тарифів на послуги з перевезення пасажирів та багажу автобусними маршрутами загального користування» та аналізу його регуляторного впливу. 01.12.2016 відбулися громадські слухання з питання обговорення вказаного проекту рішення та аналізу його регуляторного впливу, під час яких присутніх проінформовано щодо підстав його розробки, мети та змісту. Надавалося слово ініціаторам розробки проекту для обґрунтування необхідності підвищення в     м. Кривому Розі тарифів на послуги з перевезення пасажирів та багажу автобусними маршрутами загального користування. У обговоренні брали участь депутати місцевих рад, суб’єкти господарювання, представники громадських організацій, галузевих рад підприємців та профспілок, органів місцевого самоврядування, органів державного контролю, територіальної громади та засобів масової інформації. На отримані в ході публічних слухань запитання та зауваження надано відповідні роз’яснення.

09.12.2016 на XV сесії міської ради було заслухано ініціатора петиції, завідуючого кафедри підйомно-транспортних машин Державного вищого навчального закладу «Криворізький національний університет», кандидата технічних наук, доцента, представників автоперевізників – ініціаторів підвищення тарифу на послуги з перевезення пасажирів та багажу у громадському транспорті, депутатів міської ради, Криворізькою міською радою не було підтримано електронну петицію «Про заборону підвищення вартості проїзду». 

12 грудня 2016

© 2009—2018, Виконком Криворізької міської ради