Офіційний сайт Криворізької міської ради та її виконавчого комітету
Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради Виконком Криворізької міської ради Офіційний веб-сайт виконкому Криворізької міської ради

ПРО ВЗАЄМОДІЮ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ м.КРИВОГО РОГУ З ПУБЛІЧНИМ АКЦІОНЕРНИМ ТОВАРИСТВОМ «ДТЕК ДНІПРООБЛЕНЕРГО»

Створено: 2017-10-12 15:32:29Оновлено: 2017-10-12 15:34:31

З 2003 року до роботи в Центрі залучені за згодою повноважні представники 18 підприємств, організацій, установ – надавачів послуг, у тому числі 7 суб’єктів господарювання, що посідають монопольне становище на ринку послуг (водо-, тепло-, газопостачання тощо). З 2003 до 2010  року в роботі Центру брали участь і Криворізькі міські електричні мережі відкритого акціонерного товариства “ЕК “Дніпрообленерго”.

13.07.2016 між керівниками підприємств та виконкомом міської ради підписано Меморандум про взаємодію у сфері надання якісних адміністративних, інших публічних послуг мешканцям Кривого Рогу. Публічне акціонерне товариство «ДТЕК Дніпробленерго»  на той час утрималося  від його підписання, мотивуючи тим, що «Єдині вікна» прийому громадян, суб’єктів господарювання підприємство відкрило самостійно та питання потребує додаткового  вивчення.

Разом з тим, мешканці міста, які відвідують Центр, дуже зацікавлені в роботі фахівців підприємства в його складі (за регламентом - 1 раз на тиждень) та  реалізації пілотного проекту «Втрата близької людини».

Міський голова Ю.Г.Вілкул,  вдруге, звернувся до керівництва публічного акціонерного товариства «ДТЕК Дніпробленерго»  з пропозицією розглянути можливість підписання Меморандуму про взаємодію у сфері надання якісних адміністративних, інших публічних послуг мешканцям Кривого Рогу  з виконкомом Криворізької міської ради.

Контакти Центру адміністративних послуг «Віза»:
Тел. 0-800-500-459 (безкоштовно),
e-mail: viza@kr.gov.ua


 

 

12 жовтня 2017

© 2009—2018, Виконком Криворізької міської ради