Офіційний вебсайт Криворізької міської ради та її виконавчого комітету

До дня працівників стандартизації та метрології

Створено: 2010-10-12 13:31:52Оновлено:

«Стандарти роблять світ доступнішим», - під таким гаслом цьогоріч, 14 жовтня, проходитиме Всесвітній день стандартів. А за декілька днів до того, 10 жовтня, своє професійне свято відзначили українські працівники стандартизації та метрології. У Кривому Розі їх робота затребувана на численних підприємствах гірничо-металургійної, будівельної, легкої, харчової та інших галузей.

На сьогоднішній день у місті налічується понад 200 метрологічних служб, близько 300 атестованих в державній метрологічній системі вимірювальних лабораторій, працює понад 6000 фахівців стандартизації та метрології. Так, підприємство «Кривбасстандартметрологія» здійснює перевірку та реєстрацію технічних умов на продукцію і послуги, а також забезпечення суб’єктів підприємницької діяльності, організацій та установ необхідними нормативними документами. Тут сформована технічно-нормативна база, яка складає понад 20000 стандартів та 21 технічний регламент, а також знаходиться повна інформаційна база каталогів покажчиків національних класифікаторів. Випробовується весь спектр продукції, наявної у Криворізькому регіоні.

 (Детальніше – на сторінках газети «Червоний гірник» № 156 від 09.10.2010)© 2009—2023, Виконком Криворізької міської ради