Офіційний сайт Криворізької міської ради та її виконавчого комітету
Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради Виконком Криворізької міської ради Офіційний веб-сайт виконкому Криворізької міської ради

В 2018 році об’єднання співвласників багатоквартирного будинку та житлово-будівельні кооперативи активно залучаються до участі у міській програмі `теплих кредитів`

Створено: 2018-07-12 11:23:37Оновлено: 2018-07-12 11:25:48

В 2018 році об’єднання співвласників багатоквартирного будинку та житлово-будівельні кооперативи активно залучаються до участі у міській програмі "теплих кредитів"

 

З квітня цього року ОСББ та ЖБК, які прагнуть зробити свій дім енергоефективним та заощаджувати на комунальних послугах, можуть скористатися міською програмою «теплих кредитів» та отримати відшкодування від міста 20% від вартості матеріалів на заходи з підвищення енергоефективності (Порядок відшкодування частини кредитів, що надаються об’єднанням співвласників багатоквартирного будинку та житлово-будівельним кооперативам на впровадження енергоефективних заходів у житловій сфері можна переглянути за посиланням: https://krmisto.gov.ua/ua/articles/osbb/implementation_of_energy.html).

З початку 2018 року ОСББ/ЖБК міста вже залучили в уповноважених банках 76 "теплих кредитів" на суму майже 13,9 млн. грн. В цьому році спостерігається суттєве зростання середнього розміру "теплого кредиту" на одне ОСББ/ЖБК – 182,9 тис. грн. Таким чином ОСББ/ЖБК сьогодні залучають кредити на більш комплексні заходи з енергоефективності. Слід зазначити, що деякі ОСББ/ЖБК залучають такі кредити для своїх будинків вже вдруге – на інші енергоефективні загальнобудинкові заходи. При цьому вони як і раніше мають змогу отримати часткове відшкодування як з державного (від 40% до 70%), так і міського (20%) бюджетів.

Нагадуємо, що у Програмі приймають участь публічні акціонерні товариства "Державний ощадний банк України", АБ "Укргазбанк", КБ "Приватбанк".

Детальні роз’яснення щодо участі в міській програмі можна отримати у відділі з питань енергоменеджменту та впровадження енергозберігаючих технологій або за тел.: (0564) 74 32 63.

12 липня 2018

© 2009—2019, Виконком Криворізької міської ради