Офіційний веб-сайт Криворізької міської ради та її виконавчого комітету
Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради Виконком Криворізької міської ради Офіційний веб-сайт виконкому Криворізької міської ради

Для юних криворіжців: У Кривому Розі створений штаб з літнього оздоровлення дітей

Створено: 2019-04-12 16:15:51Оновлено: 2019-04-12 16:16:57

Рішення про його створення прийнято на квітневому засіданні виконкому. Штаб займатиметься підготовкою оздоровчих таборів та створенням комфортних умов для повноцінного відпочинку юних криворіжців.

 

Кривий Ріг - єдине місто в Україні, яке зберегло комунальні дитячі табори «Слава», «Сонячний», «Старт». У них за рахунок місцевого бюджету відпочивають і набираються сил діти пільгових категорій, а також обдаровані криворіжці та юні спортсмени.

 

Цього літа планується оздоровити більше чотирьох тисяч хлопчиків і дівчат.

 

Мер Юрій Вілкул зазначив: "У нинішній непростий час, коли не всі батьки можуть собі дозволити відвезти дитину на море, в місті є прекрасна альтернатива для відпочинку та оздоровлення - це наші комунальні дитячі табори. Вони вже почали готуватися до прийому дітей. Ремонтуються корпуси та їдальні, упорядковується територія таборів і пляжів, закуповується ігровий і спортивний інвентар. Наші діти повинні гарно відпочити на канікулах, і ми все для цього зробимо».

 

У Кривому Розі понад 50 тисяч школярів, які потребують оздоровлення. Планується, що в морському таборі «Слава» побуває більше 2 тисяч дітей, у «Сонячному», що знаходиться в Гурівському  лісі, оздоровиться тисяча маленьких криворіжців і стільки ж юних спортсменів відпочине в спортивно-оздоровчому таборі «Старт».

 

Особлива увага - до дітей пільгових категорій, їх перелік був розширений. Цього літа в комунальних таборах зможуть відпочивати діти чорнобильців, діти з інвалідністю  I та ІІ групи, діти з сімей, які потрапили в складні життєві обставини, діти, чиї батьки перебувають у зоні ООС або загинули під час бойових дій. Також, у таборі "Сонячний" оздоровлюватимуться "сонячні діти" та аутисти.

 

 «З кожним роком ми покращуємо роботу наших таборів, робимо її більш різноманітною і насиченою. Мером Юрієм Вілкулом поставлено завдання, щоб створити максимальні умови для цікавого і пізнавального відпочинку та  дозвілля хлопчиків і дівчаток», - зазначила Тетяна Кріпак, директор департаменту освіти і науки.

 

Також, на літніх канікулах працюватимуть пришкільні табори, в яких планується оздоровити понад 20 тисяч школярів. Всі діти будуть забезпечені повноцінним харчуванням.

12 квітня 2019

© 2009—2019, Виконком Криворізької міської ради