Офіційний сайт Криворізької міської ради та її виконавчого комітету
Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради Виконком Криворізької міської ради Офіційний веб-сайт виконкому Криворізької міської ради

Увага! Процедуру реєстрації земельної ділянки спрощено!

Створено: 2017-12-01 16:14:39Оновлено: 2017-12-01 16:15:50

Державні реєстратори управління з питань реєстрації виконкому Криворізької міської ради  отримали онлайн-доступ до відомостей Державного земельного кадастру за допомогою програмного забезпечення Державного реєстру речових прав на нерухоме майно.

Тепер, у разі звернення мешканців, які мають намір подати заяву про державну реєстрацію права власності, оренди, сервітуту, постійного користування земельною  ділянкою, реєстратор, маючи безпосередній доступ до Державного земельного кадастру, користується наявними в ньому відомостями в  процесі здійснення реєстрації, а заявнику – не потрібно надавати державному реєстратору витяг з Державного земельного кадастру.

Слід зазначити, що відомості, отримані державним реєстратором в порядку онлайн-доступу до Державного земельного кадастру, відображують ту саму інформацію, що  міститься у витязі про земельну ділянку, а тому не потребують уточнення чи доповнення шляхом надання додаткових документів.

Зазначена взаємодія є двосторонньою, тобто співробітники Держгеокадастру також мають доступ до Державного реєстру прав, що не лише дозволяє оперативно здійснювати обмін даними, а й вчасно виявляти помилки  у записах про земельну ділянку та виправляти їх ще до проведення реєстраційних дій.

Виконком Криворізької міської ради систематично вживає заходи для зменшення навантаження на замовників послуг, шляхом самостійної взаємодії чиновників між собою, а також шляхом своєчасного інформування громадян про будь-які зміни у процедурі державної реєстрації речових прав.

Ми працюємо для Вас!

Контакти:

Управління з питань реєстрації виконкому Криворізької міської ради:
м. Кривий Ріг, вул. Героїв АТО, буд. 30; тел. 92-03-34, 92-03-22, 74-29-49; e-mail: e-mail: vpr@kr. gov.ua.

Центр адміністративних послуг «Віза»: м. Кривий Ріг, пл. Молодіжна, 1; "ГАРЯЧА ЛІНІЯ"- 0-800-500-459; e-mail: viza@kr.gov.ua.


 

01 грудня 2017

© 2009—2018, Виконком Криворізької міської ради