Офіційний сайт Криворізької міської ради та її виконавчого комітету
Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради Виконком Криворізької міської ради Офіційний веб-сайт виконкому Криворізької міської ради

Про початок процедури громадських слухань щодо врахування громадських інтересів по проекту містобудівної документації:

Створено: 2017-12-01 09:09:43Оновлено: 2017-12-01 09:10:29

«Детальний план території під будівництво автозаправного комплексу зі зміною цільового призначення земельної ділянки по вул. Дніпровське шосе,15б у Довгинцівському районі м. Кривий Ріг»

Детальний план території розроблений ФОП Чмиховою С.В. (головний архітектор проекту – ФОП Чмихова С.В.). Підставою для розроблення вищезазначеної документації є рішення Криворізької міської ради від 22.11.2017 №2221 «Про розробку детальних планів територій». Замовник – гр. Квасова Вікторія Юріївна.

Дана територія відповідно до плану зонування території м. Кривого Рогу розташована в межах громадської зони Г-1 (ділові зони) Довгинцівського району. Згідно плану автозаправні станції є допустимим видом забудови, що потребує спеціальних зональних погоджень. Враховуючи вказане, дозвіл на розробку детального плану території було надано за умови їх отримання.

Згідно з договором купівлі-продажу гр. Квасова В.Ю. купила у
ТОВ «ДМ «РЕНЕС-ВВ» об’єкт незавершеного будівництва готовністю 11% по
вул. Дніпровське шосе, 15б. Відповідно до даних технічного паспорту на громадський будинок, виконаного ТОВ «ГРАДКОМ», від 02.12.2016, на ділянці розташований фундамент, площа забудови якого складає 476,0м2. Ділянка занедбана, вказаний фундамент заріс чагарником.

Згідно з договором оренди від 13.06.2017 №2017283 земельна ділянка площею 0,2330 га з кадастровим номером 1211000000:03:156:0005 перебуває в орендному користуванні гр. Квасової В.Ю. для будівництва кафе.

В теперішній час наміри забудовника змінилися. Наданою документацією запроектовано будівництво автозаправного комплексу зі зміною цільового призначення земельної ділянки.

Будівництво автозаправного комплексу планується із застосуванням сучасних будівельних і оздоблювальних матеріалів в місці, забезпеченому зручними транспортними зв'язками з усіма частинами міста і дозволяє комплексно вирішити його підключення до існуючих інженерних мереж і комунікацій.

На проектованій ділянці після демонтажу існуючого фундаменту передбачається будівництво:

- автозаправки на 3 паливнорозподільні колонки (ПРК) з навісом;

- операторської з приміщенням сервісного обслуговування водіїв та пасажирів (роздрібна торгівля продуктами харчування).

Проектована АЗС за класифікацією потужності та технологічними рішеннями відноситься до типу А, розподільна, традиційна. Категорія АЗС за потужністю –          І (мала), сумарний об’єм резервуарів – від 10 до 40 м3.

Найбільша кількість автозаправок на добу – 200 од/добу.

Навколо та в межах проектованої земельної ділянки існує сформована інженерна інфраструктура. По досліджуваній ділянці проходять транзитні мережі промводоводу, електрозв’язку. Уздовж ділянки проходить мережа водопостачання ст.500. Всі охоронні зони вказаних мереж перетинаються.

Водовідведення проектується до локальних очисних споруд. Можливість використання існуючих інженерних мереж необхідно узгодити з експлуатуючими організаціями.

Техніко-економічні показники:

орієнтовна загальна площа проектованої ділянки – 0,2330 га;

площа забудови – 330,0 м2;

площа благоустрою – 2000,0 м2, в т.ч.:

площа замощення – 1790,0 м2;

площа озеленення – 210,0 м2;

коефіцієнт забудови – 14,2%;

площі охоронних зон інженерних мереж, що перетинаються – 414,3м2.

Планувальними обмеженнями є існуюча забудова, земельні ділянки суміжних землекористувачів, територія загального користування – зелені насадження, тротуар, проїжджі частини, охоронні зони інженерних комунікацій.

Згідно з висновками проектувальника:

- розміщення автозаправного комплексу на зазначеній території не суперечить вимогам чинних містобудівних, протипожежних і санітарних норм;

- встановлені межі задовольняють вимогам нормальної експлуатації з урахуванням сформованої існуючої забудови;

- розміщення на ділянці автозаправного комплексу не робить негативного впливу на навколишнє середовище і умови життя та здоров’я людей, які працюють в даному кварталі;

- розміщення проектованої ділянки не суперечить сформованим пішохідним і транспортним зв’язкам.

З проектом містобудівної документації можна ознайомитись в управлінні містобудування, архітектури та земельних відносин виконкому міської  ради  
(каб. 212а,   тел. 74 73 53,  прийм. 92 13 81, пл. Молодіжна, 1, м. Кривий Ріг, 50101).

Пропозиції до проекту містобудівної документації подаються громадянами у письмовому вигляді з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил, до відділу документообігу управління організаційно-протокольної роботи виконкому міськради (каб. 122, пл. Молодіжна, 1, м. Кривий Ріг, 50101).

Пропозиції приймаються до розгляду у місячний термін з дня опублікування даного повідомлення.


 

01 грудня 2017

© 2009—2018, Виконком Криворізької міської ради