Офіційний сайт Криворізької міської ради та її виконавчого комітету
Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради Виконком Криворізької міської ради Офіційний веб-сайт виконкому Криворізької міської ради

Про початок процедури громадських слухань щодо врахування громадських інтересів по проекту містобудівної документації:

Створено: 2017-11-01 11:24:35Оновлено: 2017-11-01 11:25:39

«Детальний план території для будівництвата обслуговування житлових будинків, господарських будівель і спорудпо вул. Карбишева, біля будинку 54 у Тернівському районі м. Кривий Ріг»

Детальний план території розроблений фізичною особою-підприємцем Чмиховою С.В. (головний архітектор проекту Чмихова С.В.). Підставою для розроблення вищезазначеної документації є рішення Криворізької міської ради від 09.10.2017 №2055 «Про розробку детальних планів територій». Замовники  – гр. Діденко Віра Іванівна, гр. Шуляк Олександра Кузьмівна.

Наданою документацією запроектовано земельні ділянки для будівництва та обслуговування індивідуальних житлових будинків, господарських будівель і споруд на вул. Карбишева, біля будинку 54  у Тернівському районі.

Відповідно до Плану зонування території  м. Кривого Рогу проектована земельна ділянка розташована в житловій зоні (зона садибної забудови Ж-1) Тернівського району.

Відомості щодо зареєстрованого в установленому законодавством порядку права на зазначені земельні ділянки відсутні, реєстрація земельних ділянок в автоматизованій системі Державного земельного кадастру не здійснювалась.

В безпосередній близькості від проектованих ділянок розташовані території приватних домоволодінь, частково надані у власність, а також територія загального користування (проїзд).

Навколо проектованих ділянок існує сформована інженерна інфраструктура, що обслуговує існуючі житлові будівлі (мережі водопостачання, каналізації, газо- та електропостачання). Обрані під будівництво земельні ділянки дозволяють раціонально використовувати існуючі інженерні мережі. Можливе підключення до централізованих мереж водо-, газо-, електропостачання та каналізації з максимальним використанням існуючих інженерних мереж, що необхідно узгодити з експлуатуючими організаціями.

Техніко-економічні показники:

ділянка 1 (гр. Діденко В.І.)

орієнтовна загальна площа проектованої ділянки – 0,1000 га;

площа забудови – 168,0 м2;

щільність забудови – 17%;

площа благоустрою – 832 м2;

ділянка 2 (гр. Шуляк О.К.)

орієнтовна загальна площа проектованої ділянки – 0,1000 га;

площа забудови – 168,0 м2;

щільність забудови – 17%;

площа благоустрою – 832 м2.

На земельних ділянках 1 та 2 передбачається будівництво двоповерхових житлових будинків для проживання сімей з 2-4 чоловік. Проектовані житлові будинки прямокутні в плані, розміром 12,0м х 12,0м, цегляні на стрічковому монолітному залізобетонному фундаменті, перекриття монолітні залізобетонні. Площа забудови кожного будинку – 144,0м2, житлова площа – 100,0 м2.

Також на кожній ділянці проектується нежитлова будівля гаража – капітальна, цегляна, прямокутна, розміром 6,0м х 4,0 м, цегляна на стрічковому монолітному залізобетонному фундаменті, перекриття монолітні залізобетонні. Будівля гаража зблокована з житловим будинком. Висата приміщення – 2,5м, площа забудови – 24,0 м2.

Планувальними обмеженнями ділянки є: існуючі земельні ділянки суміжних землекористувачів, планувальні нормативи проектованих земельних ділянок, територія загального користування – смуги озеленення , тротуар та проїжджі частини вулиці Карбишева,  зони збереження та безпечної експлуатації мережі водопостачання та захисної зони мережі водовідведення.

З проектом містобудівної документації можна ознайомитись в управлінні містобудування, архітектури та земельних відносин виконкому міської  ради  (каб. 212а,   тел. 74 73 53,  прийм. 92 13 81, пл. Молодіжна, 1, м. Кривий Ріг, 50101).

Пропозиції до проекту містобудівної документації подаються громадянами у письмовому вигляді з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил, до відділу документообігу управління організаційно-протокольної роботи виконкому міської ради (каб. 122, пл. Молодіжна, 1, м.  Кривий Ріг, 50101).

Пропозиції приймаються до розгляду у місячний термін з дня опублікування даного повідомлення.


 

01 листопада 2017

© 2009—2018, Виконком Криворізької міської ради