Офіційний вебсайт Криворізької міської ради та її виконавчого комітету

До професійного свята автомобіліста і дорожника

Створено: 2010-11-01 16:00:52Оновлено:

Напередодні професійного свята автомобіліста і дорожника у Палаці культури імені Артема відбулися урочистості, на яких вшановано кращих трудівників цієї галузі.

Сьогодні лише на пасажирські маршрути щоденно виходить близько 1500 одиниць автотранспорту. Маршрутна мережа у Кривбасі представлена 7 транспортними підприємствами та ще 300 приватними перевізниками. Серед них такі підприємства, як „Дронго”, Північтранс”, „Криворіжавтотранс”, „Одіум-престиж” та інші.

Привітав автомобілістів і дорожників заступник міського голови Юрій Черняєв і вручив нагороди найсумліннішим. Так, нагрудний знак „За заслуги перед містом” III ступеня отримали заступник голови правління ВАТ „Північтранс” Григорій Марцев та держінспектор територіального управління Голова автотрансінспекції у Дніпропетровській області Олександр Сагановський. Названо і переможця конкурсу автоперевізників пасажирів. Ним стала бригада 15 маршруту “Мікрорайон Східний - залізнична станція Кривий Ріг - Головний”.

(Детальніше – на сторінках газети «Червоний гірник» № 168 від 30.10.2010)© 2009—2023, Виконком Криворізької міської ради