Офіційний вебсайт Криворізької міської ради та її виконавчого комітету
Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради Виконком Криворізької міської ради Офіційний веб-сайт виконкому Криворізької міської ради

«ДІДЖИТАЛ ВІЗА»: цікавинки української цифровізації

Створено: 2021-10-11 16:37:55Оновлено: 2021-10-11 16:39:20

Щотижня традиційно ВАША DIGITAL «ВІЗА» готує для Вас дайджест цікавинок зі сфери цифровізації України і сьогодні розкажемо Вам про таке.

Верховна Рада України цього тижня прийняла в цілому законопроєкт №5454 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо перебігу строків звернення за отриманням адміністративних та інших послуг під час дії карантину», завдяки якому врегульовуються строки надання адміністративних послуг. Нагадаємо, що із запровадженням карантинних обмежень, ще на початку 2020 року, перебіг строків надання адмінпослуг на період дії карантину було призупинено. Відтепер, поновлюється перебіг строків надання адмінпослуг, тобто суб’єкти їх надання зобов’язані надавати послуги без затримок.

Центр «Віза» («Центр Дії») жодного дня не припиняв своєї роботи. Нагадуємо, що у зв’язку з посиленням карантинних заходів, прийом замовників послуг та видача готових результатів здійснюється тільки за попереднім записом для уникнення скупчення людей. Зареєструватись на прийом можна скориставшись сторінкою «Попередня реєстрація» у розділі «Електронна черга» на вебпорталі Центру «Віза» https://viza.kr.gov.ua або за допомогою мобільного застосунку «Попередня реєстрація в електронну чергу Центру адміністративних послуг «Віза», який доступний для безкоштовного завантаження на Google Play. Також повідомляємо, що для зручності запису до електронної черги на цьому тижні було запроваджено новий е-сервіс – чат-бот, який працює у популярних месенджерах Telegram та Viber.

Знайти його можна за прямим посиланням або сканувавши QR-код:

у Telegram    https://t.me/CNAP_KR_bot

у Viber          viber://pa?chatURI=cnapkrbot

У Центрі «Віза» («Центр Дії») на цьому тижні поновлено роботу сервісу «ЗЕЛЕНЕ СВІТЛО». З квітня 2021 року в Україні оформлення посвідчень водія та реєстрації (перереєстрації) транспортних засобів здійснюється на нових бланках міжнародного зразка. Центр «Віза» (Центр «Дії»)                                                05 жовтня 2021 року отримав бланкову продукцію нового зразка і 08.10.2021 вже оформлено перше посвідчення водія нового зразка.

З 1 жовтня цифровiзовано роботу адміністраторів ЦНАПів у Реєстрі будівельної діяльності, відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 23 червня 2021 р. № 681 «Деякі питання забезпечення функціонування Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва».

Реєстр будівельної діяльності забезпечує створення, збирання, накопичення, обробку, захист, облік інформації про об'єкти та учасників будівництва і зв'язки між ними. Електронною системою здійснюється автоматична реєстрація і внесення відповідних відомостей (даних) до Реєстру будівельної діяльності.

Серед переваг нового реєстру – отримання даних про права власності та землю завдяки електронній взаємодії між реєстрами. Також автоматичні перевірки, реєстр не дасть зареєструвати об'єкт, який не відповідає законодавчим критеріям. А ще можливість наносити положення об'єктів на карту та зручне їх відображення за типами. Крім того, до нього інтегровано довідники та реєстри, такі як перелік атестованих осіб, об'єктів культурної спадщини та небезпечних об'єктів.

Важливо також, що усі документи з самого початку будівництва і до введення в експлуатацію створюються та верифікуються за QR-кодом одразу в Реєстрі.

 

 

Користуйтеся сучасними сервісами нового покоління

та чекайте на наступні дайджести від ВАШОЇ DIGITAL «ВІЗИ»

 

Контакти Центру адміністративних послуг «Віза»:
Тел. 0-800-500-459 (безкоштовно),
e-mail: 
viza@kr.gov.ua,

 https://viza.kr.gov.ua/

11 жовтня 2021

© 2009—2021, Виконком Криворізької міської ради
Розробка сайту ФОП Патинко Ю.С.