Офіційний вебсайт Криворізької міської ради та її виконавчого комітету
Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради Виконком Криворізької міської ради Офіційний веб-сайт виконкому Криворізької міської ради

ЕЛЕКТРОННИЙ РЕЄСТР ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ ЗМІНЮЄ УЯВЛЕННЯ КРИВОРІЖЦІВ ПРО «ПРОПИСКУ»

Створено: 2019-09-11 14:46:27Оновлено: 2019-09-11 14:48:47

У Криворізькому міськвиконкомі переконані, що створення комфортних умов для отримання доступних, якісних послуг вже неможливо без впровадження новітніх електронних технологій муніципального менеджменту. Щоб відповідати запитам сучасних криворіжців у місті функціонує Електронний реєстр територіальної громадице сучасна база даних, яка створена з метою спрощення процедури обміну інформацією про реєстрацію місця проживання.

Мешканці, дані яких внесені в Реєстр, можуть не витрачати свій особистий час для отримання різного виду довідок із питань «прописки», та за спрощеною процедурою отримувати послуги, такі як: нарахування субсидій, отримання матеріальної допомоги тощо.

На сьогодні вже 618 тисяч криворіжців внесли свої дані до Реєстру територіальної громади та можуть скористатися всіма перевагами сучасної реєстрації місця проживання. Кожному криворіжцю радимо звернутися до свого районного «офісу прописки» та внести свої дані до Реєстру. Це можна зробити протягом одного візиту і цілком безкоштовно!

Ми працюємо для Вас!

Наші контакти:

• Управління з питань реєстрації виконкому Криворізької міської ради: м. Кривий Ріг, вул. Героїв АТО, буд. 30; тел. 92-03-22; e-mail: vpr@kr.gov.ua.

•  Центр адміністративних послуг «Віза»: м. Кривий Ріг, пл. Молодіжна, 1;

«ГАРЯЧА ЛІНІЯ»- 0-800-500-459; e-mail: viza@kr.gov.ua.

11 вересня 2019

© 2009—2020, Виконком Криворізької міської ради